Noclegi Wołosate

Liczba ofert: 0

Wołosate - najczęściej zadawane pytania

Jakie są najważniejsze atrakcje w Wołosatem i okolicy?

Najciekawsze atrakcje w Wołosatem to Tarnica, Połonina Caryńska, Połonina Wetlińska, Chatka Puchatka w Bieszczadach, Bieszczadzki Park Narodowy, Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa - Ciuchcia, Siekierezada, Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej, Leśne Mini Zoo w Lisznej k.Cisnej,   Wodospad Siklawa Ostrowskich w Bieszczadach, Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie, Park Gwiezdnego Nieba Bieszczad,  Zagroda pokazowa żubrów w Mucznem, Cerkiew w Smolniku nad Sanem,  Bieszczadzka Kolej Leśna, Jezioro Solińskie, Jezioro Myczkowskie,, Kirkut w Lutowiskach, Stacja narciarska Laworta SKI, Stacja narciarska Gromadzyń, Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Zespół Basenów "Delfin", Park Pod Dębami, Cudowne Źródełko w Zwierzyniu, Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie, Park Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej,  Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe,  Synagoga w Lesku, Muzeum Przyrodnicze BdPN w Ustrzykach Dolnych. 


 W Wołosatem znajdziemy noclegi już od 30 zł. Cena noclegów zależy od rodzaju obiektu jak i lokalizacji, terminu pobytu jak i ilości osób. Najtaniej zapłacimy za noclegi w agroturystyce, pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych.

Największą popularnością cieszą się gospodarstwa agroturystyczne, domki, pokoje gościnne, kwatery prywatne, apartamenty, noclegi z wyżywieniem. 

 Dla rodzin z dziećmi najlepsze będą noclegi w domkach, pokojach gościnnych, apartamentach, willach, pensjonatach z wyżywieniem oaz z atrakcjami dla dzieci.

W Wołosatem można zjeść w Pizzeri "W górach", Wołosate oraz U Eskulapa.