Retro Hostel Poznań

Od 59 zł

Retro Hostel Poznań

Retro Hostel Poznań w miejscowości Poznań
Google Ads 300x250

Opis

Masz w planach odwiedzić Poznań i szukasz niedrogiego, doskonale usytuowanego i oryginalnego miejsca na nocleg? Co powiesz na noc spędzoną w aranżacji RETRO? Tanie noclegi w Poznaniu można spotkać w wielu miejscach. Ale czy wszystkie oferują tak oryginalne rozwiązania, tak niepowtarzalną przestrzeń i wyjątkowe warunki, jak nasz hostel? My postanowiliśmy dać naszym Gościom nieco więcej niż tylko wygodne łóżko i doskonale zaaranżowany pokój. Oprócz tego postawiliśmy również na styl? RETRO! Retro to styl nieprzemijający, niepoddający się wpływom czasu. Stale aktualny, ale przede wszystkim wyrazisty i pełen energii. W naszych pokojach nie znajdziesz nudnych, przeciętnych i powtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych ? my zapraszamy Cię do świata pełnego niespodzianek. 
Retro to także nieschodzący z twarzy uśmiech, odrobina zdrowej ironii, która pozwala zdystansować się wobec zastanej rzeczywistości. Czy nie tego właśnie potrzebujesz w trakcie urlopu bądź też odwiedzając Poznań w sprawach zawodowych? Retro to również odrobina refleksji ? bo wszyscy z nostalgią wspominamy to, co już za nami. Z błyskiem oku przywołujemy w pamięci obrazy z przeszłości, doceniając jednocześnie piękno prostoty i codzienności pozbawionej najnowocześniejszych technologii. Retro to odrobina inności ? noclegi, które pozwolą Ci chociaż na kilka nocy wprowadzić się do pokoju wyjątkowo przytulnego, kameralnego i wyjątkowego w swoim wystroju. Poza tym ? nie zapominajmy, że retro to także luksus, sztuka, oryginalna moda i magia kolorów obecna w naszym życiu! To cadillac?i, spodnie dzwony, ubrania w grochy, winyle, stare radia i wiele innych akcentów z przeszłości.
Jeżeli więc poszukujesz sposobu na chwilowe oderwanie się od pędzącej teraźniejszości ? zatrzymaj się w naszym hostelu i zarezerwuj nocleg w Poznaniu.
Kilka organizacyjnych atutów

Pamiętaj, że Hostel Retro to nie tylko oryginalne wnętrza, gwarancja wygody, ale również doskonale zlokalizowany nocleg ? w pobliżu PKP, PKS i Starego Browaru. Nieopodal znajdują się kina, muzea, teatry, knajpki czy Stary Rynek i Międzynarodowe targi Poznańskie. Odwiedzając nas na pewno nie zaznasz nudy.

Nowoczesność w stylu retro
Nie, Drogi Gościu - nie zapomnieliśmy o Twojej wygodzie. I chociaż rozmiłowani jesteśmy w tym, co było kiedyś, to jednak nadal pozostajemy otwarci na wszelkie udogodnienia współczesności. Nasze noclegi dają Ci więc gwarancję stałego dostępu do internetu, możliwość spędzenia leniwego wieczoru przed telewizorem, oddania się filmowemu seansowi dzięki dostępnemu odtwarzaczowi DVD czy też sposobność skorzystania z komputera, jeżeli zapomniałeś ze sobą zabrać laptopa. Oprócz tego czeka tutaj na Ciebie niepowtarzalna atmosfera i przemiła obsługa. Jeżeli więc szukasz tanich noclegów w centrum Poznania ? zapraszamy do naszego hostelu.
Zapraszamy!