Chatki Agatki

Od 260 zł

Myczków 40
38-608 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Chatki Agatki znajdują się w miejscowości Myczków. To Domki w Bieszczadach, położone w zaciszu starego dworskiego sadu. Duża przestrzeń otaczająca je stwarza wymarzone miejsce do wypoczynku, relaksu, sportu zarówno dla indywidualistów jak i rodzin z dziećmi. W pobliżu (20 min. pieszo) znajduje się Uzdrowisko Polańczyk oraz zapora Solina oddalona ok. 5 km. W chwilach zmęczenia dla relaksu i odprężenia gospodarze oferują masaż leczniczy i relaksacyjny. W odległości 2 km znajduje się stadnina koni.      Mniejsze domki są 4-osobowe, na dole znajduje się salon z kominkiem i kompletem wypoczynkowym z funkcją spania, a także aneksem kuchennym i łazienką, na górze
czytaj więcej

Chatki Agatki znajdują się w miejscowości Myczków.

To Domki w Bieszczadach, położone w zaciszu starego dworskiego sadu.

Duża przestrzeń otaczająca je stwarza wymarzone miejsce do wypoczynku, relaksu, sportu zarówno dla indywidualistów jak i rodzin z dziećmi. W pobliżu (20 min. pieszo) znajduje się Uzdrowisko Polańczyk oraz zapora Solina oddalona ok. 5 km. W chwilach zmęczenia dla relaksu i odprężenia gospodarze oferują masaż leczniczy i relaksacyjny. W odległości 2 km znajduje się stadnina koni. 

 

 

Mniejsze domki są 4-osobowe, na dole znajduje się salon z kominkiem i kompletem wypoczynkowym z funkcją spania, a także aneksem kuchennym i łazienką, na górze są dwie sypialnie dwuosobowe, jedna posiada  łoże małżeńskie, druga dwa pojedyncze łóżka.

 

Większe domki są 6-osobowe, na dole znajduje się obszerny salon z kominkiem i kompletem wypoczynkowym z funkcją spania, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Na górnej części znajdują się dwie sypialnie, jedna czteroosobowa z pojedynczymi łóżkami i wyjściem na balkon, a druga jest dwuosobowa z łożem małżeńskim.

 

Przy każdym domku jest zadaszony duży taras, własny grill, oddzielne wyznaczone miejsce parkingowe. Plac zabaw znajduje się w centralnej części działki, dzięki czemu Wasze pociechy będą pod Państwa okiem. Działka o powierzchni 1 ha jest ogrodzona, położona na skraju wsi, z dala od zwartej zabudowy  co stwarza wymarzone miejsce na relaks oraz na naładowanie baterii. W pobliżu nie znajduje się żaden inny ośrodek wypoczynkowy czy też hałasujące bary, dzięki czemu przez cały czas mogą się czuć Państwo swobodnie i bezpiecznie.

 

Chatkiagatki to miejsce, gdzie mogą odpocząć  wszyscy, którzy szukają ciszy i spokoju, z dala od gwaru, hałasu i przeludnienia Polańczyka czy Soliny pozostając w bardzo bliskim sąsiedztwie do obu tych miejscowości. Nasza oferta jest także skierowana do rodzin z dziećmi.  Bardzo Duża  przestrzeń, ogrodzona z placem  zabaw w jej centralnej części dzięki czemu dzieci mogą być cały czas pod okiem rodziców ( podczas  ich relaksu),  a także z miejscem na ognisko.  

zwiń

Zobacz również