Spokojna Zatoka

Od 35 zł

Orzechowo 25A
19-330 Stare Juchy
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy Państwu komfortowe domki letniskowe nad jeziorem Szóstak Domki posiadają pełne wyposażenie, w każdym znajduje się kuchnia oraz łazienka, ponadto zapewniają miejsca noclegowe nawet dla 6 osób. Domki znajdują się na działce 12ha, które ma 1 km własnej linii brzegowej. W domku mamy dwie sypialnie - w jednej łóżko podwójne 140x200cm, a w drugim dwa tapczaniki lub łóżko piętrowe i wersalka. Od domków do Jeziora Szóstak jest jedynie 25 metrów. Jezioro objęte jest strefą ciszy oraz Parkiem Krajobrazowym Pojezierza Ełckiego. Jezioro jest duże - 600 ha, a krystalicznie czysta woda zachęca do kąpieli oraz łowienia ryb. Zezwolenia wędkarskie wydawane są
czytaj więcej

Oferujemy Państwu
komfortowe domki letniskowe
nad jeziorem SzóstakDomki posiadają pełne wyposażenie, w każdym znajduje się kuchnia oraz łazienka, ponadto zapewniają miejsca noclegowe nawet dla 6 osób.

Domki znajdują się na działce 12ha, które ma 1 km własnej linii brzegowej. W domku mamy dwie sypialnie - w jednej łóżko podwójne 140x200cm, a w drugim dwa tapczaniki lub łóżko piętrowe i wersalka.

Od domków do Jeziora Szóstak jest jedynie 25 metrów. Jezioro objęte jest strefą ciszy oraz Parkiem Krajobrazowym Pojezierza Ełckiego. Jezioro jest duże - 600 ha, a krystalicznie czysta woda zachęca do kąpieli oraz łowienia ryb. Zezwolenia wędkarskie wydawane są na miejscu.


Nasi Goście mogą korzystać z atrakcji takich jak:

plac zabaw, trampolina
łódki, rower wodny
miejsce na ognisko
grill i stół na powietrzu przy każdym z domków
piaszczysta plaża
boisko do siatkówki plażowej
stare motocykle, maszyny, traktory - możliwa przejażdżka starym traktorem i wozem żelaznym
rowery na przejażdżkę wokół malowniczego jeziora

Kontakt tylko telefoniczny.

zwiń

Zobacz również