LEŚNE ZACISZE

Od 35 zł

Karpacz
ul. Skalna 94
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego "Leśne Zacisze" w spokojnej dzielnicy Karpacza.   Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i w większości z balkonami. Pokoje wyposażone są m.in. w telewizor i czajnik elektryczny. Do dyspozycji gości jest kuchnia lub możliwość wykupienia posiłków po wcześniejszym uzgodnieniu.   Aby umilić Państwu pobyt oddajemy do dyspozycji: bilard, saunę, salę do spotkań towarzyskich, duży ogród z huśtawką i miejscem do zabaw dla dzieci, grill oraz altankę ogrodową.   Na terenie ośrodka znajdują się zamykane na noc miejsca parkingowe oraz bezplatne WI-FI.Akceptujemy zwierzeta -opłata jednorazowa za zwierzaka 15 zł.Jestesmy fanami Karkonoszy ,wiec
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego "Leśne Zacisze" w spokojnej dzielnicy Karpacza.
 
Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i w większości z balkonami. Pokoje wyposażone są m.in. w telewizor i czajnik elektryczny. Do dyspozycji gości jest kuchnia lub możliwość wykupienia posiłków po wcześniejszym uzgodnieniu.
 
Aby umilić Państwu pobyt oddajemy do dyspozycji: bilard, saunę, salę do spotkań towarzyskich, duży ogród z huśtawką i miejscem do zabaw dla dzieci, grill oraz altankę ogrodową.
 
Na terenie ośrodka znajdują się zamykane na noc miejsca parkingowe oraz bezplatne WI-FI.Akceptujemy zwierzeta -opłata jednorazowa za zwierzaka 15 zł.Jestesmy fanami Karkonoszy ,wiec polecimy Państwu mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzenia .
 
POTWIERDZENIEM REZERWACJI JEST WPŁATA ZADATKU W WYSOKOŚCI 30 %
 
DOBA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 15.00 W DNIU PRZYJAZDU  A KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11.00 W DNIU WYJAZDU
 
Przy meldunku pobieramy opłatę miejscową w wysokości 2,20osoba / za dobę pobytu Ceny za pobyt od 35 zł do 45 zł w zaleznosci od liczby osób i dni spędzonych w naszym pensjonacie .Zapraszamy
zwiń

Zobacz również