WILLA ALFA

Od 35 zł

Zakopane
ul. Droga Do Olczy 30d
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa ALFA położona u stóp Nosala zaprasza wszystkich Gości. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z motywami wystroju góralskiego. Z balkonów widok na Kasprowy i inne wierchy. Zamykany parking, dużo zieleni, możliwość korzystania z kuchni i lodówki.   Willa ALFA leży u nóg Nosala i wito syćkich Panów. Kozdo izba poryktowana po nasemu, kapke drewna i makatek. Na oborze miejsca dość na auta. Jakie byście nie chcieli smrecki w obejściu, a jasiony za chałupą, że hej. Pieknie widać wierchy - Kasprowy i Giewont.    Dutki nie za duże - telo zapłacicie, coby każdego było stać.   Przecie się dogadamy.   
czytaj więcej

Willa ALFA położona u stóp Nosala zaprasza wszystkich Gości. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z motywami wystroju góralskiego. Z balkonów widok na Kasprowy i inne wierchy. Zamykany parking, dużo zieleni, możliwość korzystania z kuchni i lodówki.

 
Willa ALFA leży u nóg Nosala i wito syćkich Panów. Kozdo izba poryktowana po nasemu, kapke drewna i makatek. Na oborze miejsca dość na auta. Jakie byście nie chcieli smrecki w obejściu, a jasiony za chałupą, że hej. Pieknie widać wierchy - Kasprowy i Giewont. 
 
Dutki nie za duże - telo zapłacicie, coby każdego było stać.
 
Przecie się dogadamy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również