Dune Resort Mielno

Od 50 zł

Mielno
ul. Pionierów 18
76-032 Mielno
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Mielno Apartments Dune jest położony w popularnej nadmorskiej miejscowości blisko plaży ok 20 m.Apartments Dune oferuje odkryty basen, który jest czynny w sezonie (od 15 czerwca do 15 września).Apartamenty i studia zostały urządzone w nowoczesnym stylu, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem. Wszystkie dysponują tarasem, częścią wypoczynkową oraz kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym z lodówką, zmywarką do naczyń i kuchenką.W każdym apartamencie i studiu znajduje się też łazienka z suszarką do włosów i ręcznikami. Oferta obiektu obejmuje również apartamenty z pralką i widokiem na morze.Na terenie obiektu Mielno Apartments Dune dostępny jest bezpłatny parking. Jezioro Jamno jest oddalone od obiektu
czytaj więcej

Mielno Apartments Dune jest położony w popularnej nadmorskiej miejscowości blisko plaży ok 20 m.

Apartments Dune oferuje odkryty basen, który jest czynny w sezonie (od 15 czerwca do 15 września).

Apartamenty i studia zostały urządzone w nowoczesnym stylu, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem. Wszystkie dysponują tarasem, częścią wypoczynkową oraz kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym z lodówką, zmywarką do naczyń i kuchenką.

W każdym apartamencie i studiu znajduje się też łazienka z suszarką do włosów i ręcznikami.

Oferta obiektu obejmuje również apartamenty z pralką i widokiem na morze.

Na terenie obiektu Mielno Apartments Dune dostępny jest bezpłatny parking. Jezioro Jamno jest oddalone od obiektu o 800 metrów.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Mielno.

zwiń

Zobacz również