Apartament PREMIUM z kominkiem i sauną

Od 220 zł

Zakopane
ul. Sywarne 34A
34-511 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do naszego komfortowego apartamentu z widokiem na Tatry, który położony jest w cichym regionie Kościeliska. Apartament został przygotowany dla 5 osób, a jego powierzchnia wynosi ponad 70m2. W skład naszego apartamentu wchodzi: - salon z kominkiem - kuchnia - jadalnia - kącik barowy - łazienka - balkon - sypialnia - sauna - kącik do wypoczynku Na smaczne posiłki zapraszamy do Karczma Siwor, która znajduję się dosłownie 2 minutki drogi od nas. W pobliżu również znajdziemy delikatesy spożywcze, a dodatkowe 3 minutki spaceru doprowadzi nas do Krupówek. My zadbamy o to aby każdy kto do nas przyjeżdża przede wszystkim odpoczął,
czytaj więcej

Zapraszamy do naszego komfortowego apartamentu z widokiem na Tatry, który położony jest w cichym regionie Kościeliska. Apartament został przygotowany dla 5 osób, a jego powierzchnia wynosi ponad 70m2.

W skład naszego apartamentu wchodzi:
- salon z kominkiem
- kuchnia
- jadalnia
- kącik barowy
- łazienka
- balkon
- sypialnia
- sauna
- kącik do wypoczynku

Na smaczne posiłki zapraszamy do Karczma Siwor, która znajduję się dosłownie 2 minutki drogi od nas. W pobliżu również znajdziemy delikatesy spożywcze, a dodatkowe 3 minutki spaceru doprowadzi nas do Krupówek. My zadbamy o to aby każdy kto do nas przyjeżdża przede wszystkim odpoczął, a jednocześnie dobrze się bawił. 

zwiń

Zobacz również