ADURAL - Apartament

Od 35 zł

Karpacz
ul. Dzika 1/3
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy serdecznie! Nasze apartamenty gościnne są dostępne cały rok i znajdują się na leśnej polanie przy granicy Karkonoskiego Parku Narodowego. Do Waszej dyspozycji mamy: 2 i 3 - osobowe sypialnie z łazienkami, TV, WIFI, kuchnia w pełni wyposażona, parking. Osoby będące u nas w domku mogą korzystać z sali klubowej, która umożliwia wspólne oglądanie TV, gry zespołowe, ale także na zamówienie wspólną biesiadę codzienną lub według życzeń. Istnieje również możliwość korzystania z wyżywienia w formie na cateringu na oddzielne zamówienie. Domki wraz z parkingiem znajdują się na dużym, ogrodzonym i monitorowanym terenie co daję spokój dla osób, którzy do nas
czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie!
Nasze apartamenty gościnne są dostępne cały rok i znajdują się na leśnej polanie przy granicy Karkonoskiego Parku Narodowego.
Do Waszej dyspozycji mamy: 2 i 3 - osobowe sypialnie z łazienkami, TV, WIFI, kuchnia w pełni wyposażona, parking. Osoby będące u nas w domku mogą korzystać z sali klubowej, która umożliwia wspólne oglądanie TV, gry zespołowe, ale także na zamówienie wspólną biesiadę codzienną lub według życzeń. Istnieje również możliwość korzystania z wyżywienia w formie na cateringu na oddzielne zamówienie.
Domki wraz z parkingiem znajdują się na dużym, ogrodzonym i monitorowanym terenie co daję spokój dla osób, którzy do nas przyjeżdżają.
Porębie pozwala na bezpośrednie wyjście na znane szlaki karkonoskich pieszych wędrówek. W pobliżu domków znajduję się kompleks nowoczesnych krytych basenów, spa, wyciąg narciarski oraz plac zabaw. Centrum Karpacza jest oddalone zaledwie 15 minut pieszego spaceru.

zwiń

Zobacz również