Apartamenty La Villa

Od 110 zł
Apartamenty La Villa w miejscowości Kudowa-Zdrój
Google Ads 300x250

Kudowa-Zdrój
ul. Dębowa 3
57-350 Kudowa-Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Opis

La Villa to nowo otwarty kompleks 9 apartamentów w Kudowie - Zdrój. Nasze apartamenty, dzięki swojej lokalizacji, są idealnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i bliski kontakt z naturą oraz amatorów zwiedzania. Sąsiedztwo przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikane obiekty muzealne powodują, że Kudowa ? Zdrój niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem turystów z kraju i za granicy. Poza wysokim standardem apartamentów, w ramach pobytu, udostępniamy bezpłatne miejsca parkingowe na terenie naszej posesji, która jest monitorowana i ogrodzona. W naszym ogrodzie pozostawiamy do dyspozycji Gości przestronną altanę wraz z miejscem do grillowania, wygodne drewniane leżaki, zestaw mebli
czytaj więcej

La Villa to nowo otwarty kompleks 9 apartamentów w Kudowie - Zdrój. Nasze apartamenty, dzięki swojej lokalizacji, są idealnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i bliski kontakt z naturą oraz amatorów zwiedzania. Sąsiedztwo przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikane obiekty muzealne powodują, że Kudowa ? Zdrój niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem turystów z kraju i za granicy.
Poza wysokim standardem apartamentów, w ramach pobytu, udostępniamy bezpłatne miejsca parkingowe na terenie naszej posesji, która jest monitorowana i ogrodzona. W naszym ogrodzie pozostawiamy do dyspozycji Gości przestronną altanę wraz z miejscem do grillowania, wygodne drewniane leżaki, zestaw mebli ogrodowych, na których można wygodnie delektować się kawą, czy posiłkiem przyrządzonym w aneksie kuchennym. 
Apartamenty La Villa I to szeroki wybór apartamentów dwu i jedno poziomowych, komfortowo i przytulnie urządzonych, doskonale wyposażonych, o zróżnicowanej powierzchni od 21m do 45m?.
Każdy apartament wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny (m.in indukcja, lodówka, naczynia, sztućce), internet, tv sat, szafy, szafki nocne, łóżka, pościel, ręczniki.
Apartament Superior La Villa II znajduje przy ul. Szafirkowa 4/2, jego powierzchnia wynosi 60 m?.
Apartament Superior La Villa III również o takie samej powierzchni znajduje się przy ul. Szafirkowej 2/1
Przestronne mieszkania, odpowiednio wyposażone i urządzone są do Państwa dyspozycji o każdej porze roku.
Dodatkowo naszym Gościom udostępniamy nieodpłatnie rowery, na których można zwiedzić atrakcyjne okolice uzdrowiska. Polecamy także ulubioną przez gospodarzy trasę rowerową wiodąca przez piękne miasteczka i i urokliwe wioski w Czechach( trasa położona jest w odległości ok. 50 m od apartamentów).

Serdecznie zapraszamy!

Kudowa-Zdrój - polskie miasto uzdrowiskowe położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Kudowa jest położona w dolinie na pograniczu Gór Stołowych i Pogórza Orlickiego na wysokości od 370 do 420m n.p.m. nad potokiem Bystra, który poprzez rzekę Metuję wpada do Łaby. Miasto jest świetną bazą wypadową dla narciarzy, którzy mogą korzystać z oferty licznych ośrodków po stronie polskiej i czeskiej. Kudowa kryje wiele urokliwych miejsc, które warto zobaczyć.

Atrakcje:

*Kaplica Czaszek w Czermnej,

*Szlak Ginących Zawodów,

*Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego,

*Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych w Kudowie-Zdrój,

*Muzeum zabawek w Kudowie-Zdrój,

*Muzeum Minerałów w Kudowie-Zdrój,

*Muzeum Żaby,

*Park Dinozaurów,

*Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju,

*Dzwonnica alarmowa Kudowa-Zdrój,

*Ławeczka ogrodnika w Kudowie-Zdroju,

*Muzeum Skarbiec Ziemi Kłodzkiej,

*Ruchoma Szopka w Wambierzycach,

*Muzeum misuje ojców sercanów białych Polanica-Zdrój.

zwiń

Zobacz również