Apartamenty Willa Józefina

Od 105 zł

Szklarska Poręba
ul. Szosa Czeska 4
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szklarska Poręba apartamenty To jedyne w swoim rodzaju malownicze miejsce z ponad stuletnią tradycją znajduje się w bardzo atrakcyjnym zakątku Szklarskiej Poręby, niedaleko wodospadu Kamieńczyka. Zbudowana na przełomie XIX i XX wieku Willa Józefina, położona wśród zieleni, w towarzystwie szumiącej rzeki Kamienna, stanowi ciekawe miejsce do odpoczynku. W pobliżu przebiegają piesze i rowerowe szlaki turystyczne, prowadzące na Polanę Jakuszycką, do granicy z Czechami czy na Szrenicę.  Gościom oddajemy do dyspozycji nowe, o wysokim standardzie urządzone apartamenty. Wygodne dla najbardziej wymagających. Budynek posiada windę.   Noclegi w Szklarskiej Porębie zapraszamy wszystkich.   Posiadamy bezpłatny parking przed budynkiem.   Ceny noclegów wykazane
czytaj więcej

Szklarska Poręba apartamenty

To jedyne w swoim rodzaju malownicze miejsce z ponad stuletnią tradycją znajduje się w bardzo atrakcyjnym zakątku Szklarskiej Poręby, niedaleko wodospadu Kamieńczyka. Zbudowana na przełomie XIX i XX wieku Willa Józefina, położona wśród zieleni, w towarzystwie szumiącej rzeki Kamienna, stanowi ciekawe miejsce do odpoczynku.

W pobliżu przebiegają piesze i rowerowe szlaki turystyczne, prowadzące na Polanę Jakuszycką, do granicy z Czechami czy na Szrenicę. 
Gościom oddajemy do dyspozycji nowe, o wysokim standardzie urządzone apartamenty. Wygodne dla najbardziej wymagających. Budynek posiada windę.
 
Noclegi w Szklarskiej Porębie zapraszamy wszystkich.
 
Posiadamy bezpłatny parking przed budynkiem.
 
Ceny noclegów wykazane w cenniku zależne są od długości pobytu i terminu rezerwacji.
 

zwiń

Zobacz również