Apartament Bella Nova

Od 175 zł
Apartament Bella Nova w miejscowości Olsztyn
Google Ads 300x250

Olsztyn
ul. 1 Maja 6
10-117 Olsztyn
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy na noclegi w Olsztynie! Apartament Bella Nova to nowoczesny obiekt w samym sercu Olsztyna. Mieści się w nowo wybudowanej kamienicy wyposażonej w windę i garaż podziemny. Odległość do Starówki i jej atrakcji to 5 min. spacerem. Centrum Aura, Ratusz to 250 m, Dworzec Olsztyn 900 m. Apartament wyposażony jest we wszystko co niezbędne. W kuchni znajduje się płyta indykcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, sztućce, naczynia, garnki. W salonie tv, balkon z meblami ogrodowymi.  Apartament Bella Nova to doskonała baza wypadowa na zwiedzanie Olsztyna oraz pięknych okolic. Jeśli masz wyjazd służbowy, planujesz zwiedzać Olsztyn, jesteś przejazdem i szukasz noclegu zadzwoń
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy na noclegi w Olsztynie! Apartament Bella Nova to nowoczesny obiekt w samym sercu Olsztyna. Mieści się w nowo wybudowanej kamienicy wyposażonej w windę i garaż podziemny.
Odległość do Starówki i jej atrakcji to 5 min. spacerem. Centrum Aura, Ratusz to 250 m, Dworzec Olsztyn 900 m.
Apartament wyposażony jest we wszystko co niezbędne.

W kuchni znajduje się płyta indykcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, sztućce, naczynia, garnki. W salonie tv, balkon z meblami ogrodowymi. 

Apartament Bella Nova to doskonała baza wypadowa na zwiedzanie Olsztyna oraz pięknych okolic. Jeśli masz wyjazd służbowy, planujesz zwiedzać Olsztyn, jesteś przejazdem i szukasz noclegu zadzwoń już dziś i dopytaj o szczegóły.
   
Olsztyn - jest to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn położony jest nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierze Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. 

Atrakcje:
*Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie,
*Muzeum przyrody,
*Dom Gazety Olsztyńskiej - Oddział Muzeum Warmii i Mazur,
*Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku,
*Miejski Ośrodek Kultury Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności Olsztyn,
*Rynek w Olsztynie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również