Camping nad morzem

Od 35 zł

Karwieńskie Błota Drugie .
84-105 Karwia
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do wynajęcia przyczepy kempingowej w miejscowości Karwieńskie Błota Drugie, położonej w odległości 6 km od Karwi, 12 km od Jastrzębiej Góry.   Działka znajduje się w odległości ok. 1200 metrów od morza (spacerkiem jakieś 15 minut do plaży).   Możliwość zostawienia samochodu na działce. Jeśli chcą Państwo odpocząć w spokoju, z dala od nadbałtyckich tłumów, polecamy Karwieńskie Błota na odpoczynek. Karwieńskie Błota II położone są bliżej morza (około 1 km), z dziećmi na plażę można podjechać samochodem, który trzeba zostawić na leśnym parkingu przed wydmami. Za cenę pewnego wysiłku w dotarciu nad morze otrzymujemy przepiękną, szeroką plażę, zdecydowanie mniej
czytaj więcejZapraszamy do wynajęcia przyczepy kempingowej w miejscowości Karwieńskie Błota Drugie, położonej w odległości 6 km od Karwi, 12 km od Jastrzębiej Góry. 

Działka znajduje się w odległości ok. 1200 metrów od morza (spacerkiem jakieś 15 minut do plaży).
 

Możliwość zostawienia samochodu na działce.

Jeśli chcą Państwo odpocząć w spokoju, z dala od nadbałtyckich tłumów, polecamy Karwieńskie Błota na odpoczynek.

Karwieńskie Błota II położone są bliżej morza (około 1 km), z dziećmi na plażę można podjechać samochodem, który trzeba zostawić na leśnym parkingu przed wydmami. Za cenę pewnego wysiłku w dotarciu nad morze otrzymujemy przepiękną, szeroką plażę, zdecydowanie mniej zatłoczoną niż w pobliskiej Karwi.

Spokój, cisza - idealne miejsce dla tych rodzin, które nie potrzebują codziennie głośnych nadmorskich atrakcji. Można je zawsze znaleźć w pobliskiej Karwi.

Karwieńskie Błota są położone na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, więc wokół pełno jest przepięknej przyrody. Po wypoczynku nad morzem można wybrać się na przyrodniczy spacer, np. na torfowiska "Bielawskie Błota" czy do rezerwatu "Widowo".

Karwieńskie Błota są doskonałą bazą wypadową do pobliskich miejscowości pełnych atrakcji. Nawet podczas niedługiego pobytu możemy poznać piękne Kaszuby.

A jest co oglądać – latarnie morskie (Rozewie, Hel), muzea (Muzeum Miasta Gdyni, Akwarium Gdyńskie, skansen w Nadolu), militaria (schrony bojowe w Jastarni, ORP "Błyskawica" w Gdyni), piękną przyrodę (rezerwat Bielawskie Błota, fokarium na Helu). 
zwiń

Zobacz również