Dom Gościnny u Krupów

Od 40 zł

Berezka 65
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Dom Gościnny u Krupów położony jest w Bieszczadach w miejscowości Berezka, niedaleko Soliny.   Oferujemy Państwu pokoje z łazienkami, dostępem do internetu, oraz przydomowy parking. Obiekt posiada duży zadaszony taras i miejsce na ognisko.   Przygotowujemy smaczne, domowe posiłki, ale do dyspozycji Gości pozostawiamy też w pełni wyposażoną kuchnię. Dodatkowo oferujemy pomoc w suszeniu lub wykonaniu przetworów z grzybów. Z uwagi na brak sąsiadów w pobliżu oraz dużą przestrzeń wokół domu gwarantujemy Państwu spokój oraz satysfakcjonujący relaks w czasie urlopu.  Dzieci do 2 lat gratis, dzieci do 6 lat zniżki jeżeli są z obojgiem rodziców. Serdecznie zapraszamy.   Berezka
czytaj więcej

 

Dom Gościnny u Krupów położony jest w Bieszczadach w miejscowości Berezka, niedaleko Soliny.

 

Oferujemy Państwu pokoje z łazienkami, dostępem do internetu, oraz przydomowy parking. Obiekt posiada duży zadaszony taras i miejsce na ognisko.

 

Przygotowujemy smaczne, domowe posiłki, ale do dyspozycji Gości pozostawiamy też w pełni wyposażoną kuchnię. Dodatkowo oferujemy pomoc w suszeniu lub wykonaniu przetworów z grzybów.

Z uwagi na brak sąsiadów w pobliżu oraz dużą przestrzeń wokół domu gwarantujemy Państwu spokój oraz satysfakcjonujący relaks w czasie urlopu. 

Dzieci do 2 lat gratis, dzieci do 6 lat zniżki jeżeli są z obojgiem rodziców.
Serdecznie zapraszamy.
 

Berezka to wieś położona nad potokiem Bereźnica. Jedynym zabytkiem w Berezce jest Cerkiew Przemienienia Pańskiego wzniesiona w 1868 roku na miejscu poprzedniej, drewnianej cerkwi, jednak i ona nie dotrwała do naszych czasów w całości, dziś bowiem oglądać można jedynie jej ruinę. Berezka broni się jednak znakomitym położeniem, gdyż od jednej z największych atrakcji Bieszczad - Jeziora Solińskiego dzieli ją zaledwie 4 kilometry. Przez wieś przebiega ponadto wiele szlaków turystycznych

zwiń

Zobacz również