Domek Letniskowy Anusia

Od 300 zł
Domek Letniskowy Anusia w miejscowości Mikołajki

Mikołajki
ul. Czapla 2
11-730 Mikołajki
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Planujesz spędzić kilka dni na Mazurach? Przyjdź do nas! Noclegi w Mikołajkach w Domku Letniskowym Anusia to świetny wybór! To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek! W Mikołajkach nie ma miejsca na nudę! Oferujemy Państwu nowy, przytulny drewniany domek letniskowy dla 5-6 osób. W środku znajdują się dwie sypialnie,salonik z aneksem kuchennym oraz łazienka. Jest także zadaszony taras z meblami ogrodowymi, grill, internet Wi-Fi. Parking na ogrodzonej posesji. W ofercie mamy również 4 osobowy apartamencik w tej samej lokalizacji (sypialnia, salonik z aneksem kuchennym i łazienka) w cenie 280 zł za dobę. W pobliżu sklep spożywczy a do centrum miasta jedynie 7-10
czytaj więcej

Planujesz spędzić kilka dni na Mazurach? Przyjdź do nas! Noclegi w Mikołajkach w Domku Letniskowym Anusia to świetny wybór! To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek! W Mikołajkach nie ma miejsca na nudę!

Oferujemy Państwu nowy, przytulny drewniany domek letniskowy dla 5-6 osób. W środku znajdują się dwie sypialnie,salonik z aneksem kuchennym oraz łazienka. Jest także zadaszony taras z meblami ogrodowymi, grill, internet Wi-Fi. Parking na ogrodzonej posesji. 

W ofercie mamy również 4 osobowy apartamencik w tej samej lokalizacji (sypialnia, salonik z aneksem kuchennym i łazienka) w cenie 280 zł za dobę.


W pobliżu sklep spożywczy a do centrum miasta jedynie 7-10 minut spacerem. W Mikołajkach i okolicach wiele tras rowerowych, spacerowych oraz na spływy kajakowe.

Miasto również oferuje piękne zatoczki, przystań, kąpieliska i sporo sław, zjawiających się tu latem. Jednym z najpiękniejszych portów na Mazurach jest Wioska Żeglarska Mikołajki. W mieście znajduje się wiele zabytkowych obiektów. W pobliżu Mikołajek roztacza się Mazurski Park Krajobrazowy chroniący obfitość lasów, torfowisk, jezior i wód płynących.  


 

zwiń

Zobacz również