Całoroczny domek w Tomaszkowie

Od 290 zł

Tomaszkowo 60
11-034 Stawiguda
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do nowego, komfortowego, ogrzewanego domku na Mazurach, w miejscowości Tomaszkowo (ok. 10 km od Olsztyna). Miejscowość usytuowana nad malowniczym, ogromnym jeziorem Wulpińskim, z pięcioma wyspami - jedno z najpiękniejszych i najbardziej cenionych miejsc w Polsce. Dom znajduje się w lesie, w malowniczym i wyjątkowym miejscu gdzie cisza i spokój pomogą Państwu się odprężyć. Opis obiektu: parter w którym znajduje się przedpokój, salon z kominkiem (27m2), duża łazienka, aneks kuchenny, garderoba oraz taras mogący pomieścić 12 osób.  piętro gdzie znajduje się salon (25m2), sypialnia oraz taras  Domek jest nowo wybudowany, ocieplony; wyposażony w podwójne ogrzewanie z rozprowadzeniem kominkowym, mikrofalę i lodówkę, chłodziarkę do wina,
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa do nowego, komfortowego, ogrzewanego domku na Mazurach, w miejscowości Tomaszkowo (ok. 10 km od Olsztyna).

Miejscowość usytuowana nad malowniczym, ogromnym jeziorem Wulpińskim, z pięcioma wyspami - jedno z najpiękniejszych i najbardziej cenionych miejsc w Polsce. Dom znajduje się w lesie, w malowniczym i wyjątkowym miejscu gdzie cisza i spokój pomogą Państwu się odprężyć.

Opis obiektu:

  • parter w którym znajduje się przedpokój, salon z kominkiem (27m2), duża łazienka, aneks kuchenny, garderoba oraz taras mogący pomieścić 12 osób. 

  • piętro gdzie znajduje się salon (25m2), sypialnia oraz taras 

Domek jest nowo wybudowany, ocieplony; wyposażony w podwójne ogrzewanie z rozprowadzeniem kominkowym, mikrofalę i lodówkę, chłodziarkę do wina, kuchnie indykcyjną.

Do dyspozycji gości udostępniamy: miejsce na ognisko, wypożyczenie sprzętu rekreacyjnego, wodnego, grill, prywatna plaża z pomostem, świetlica, plac zabaw, sala telewizyjna/gier, 

Znajdujące się w pobliżu Jezioro Wulpińskie pozwoli miłośnikom wędkowania łowienie takich ryb jak szczupak, węgorz czy sieja. Najmłodsi zaś będą mogli popluskać się i opalać na plaży. Obecność lasu zachęca do spacerów gdzie po drodze można zebrać piękne okazy grzybów oraz owoców leśnych. 

Na terenie obiektu: Bar/Restauracja, Stołówka

Niedaleko znajduje się również sklep spożywczy, restauracja.


Kontakt tylko telefonicznie.

Zakwaterowanie, wykwaterowanie:od 14:00 do 10:00

 

zwiń

Zobacz również