Dom Gościnny Pańskie Pola

Od 50 zł

Wilkowice
ul. Do Lasku 24
43-365 Wilkowice
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szukasz noclegu dla siebie i bliskich w Beskidzie Śląskim? Dom Gościnny Pańskie Pola zaprasza do wynajęcia pokoi w Wilkowicach - Bystrej, koło Bielska-Białej i Szczyrku.  Oferujemy przytulne pokoje 2 i 3 osobowe oraz pokój typu studio dla 5 osób. Dom jest bardzo dobrze zlokalizowany, goście mogą odpoczywać w ustronnej i spokojnej okolicy, a zarazem bliskie sąsiedztwo takich miejscowości jak Szczyrk, Wisła, Ustroń czy Brenna umożliwia korzystanie z szerokiej bazy turystycznej z przepięknymi szlakami górskimi. Do dyspozycji gości oddajemy:  w pełni wyposażoną kuchnię (pralka, lodówka, zmywarka, mikrofala, czajnik, sztućce itp.), przytulny salon, w którym można spożyć posiłek oraz odpocząć czytając książkę,
czytaj więcej

Szukasz noclegu dla siebie i bliskich w Beskidzie Śląskim?

Dom Gościnny Pańskie Pola zaprasza do wynajęcia pokoi w Wilkowicach - Bystrej,

koło Bielska-Białej i Szczyrku. 

Oferujemy przytulne pokoje 2 i 3 osobowe oraz pokój typu studio dla 5 osób.


Dom jest bardzo dobrze zlokalizowany, goście mogą odpoczywać w ustronnej i spokojnej okolicy, a zarazem bliskie sąsiedztwo takich miejscowości jak Szczyrk, Wisła, Ustroń czy Brenna umożliwia korzystanie z szerokiej bazy turystycznej z przepięknymi szlakami górskimi.

Do dyspozycji gości oddajemy: 

  • w pełni wyposażoną kuchnię (pralka, lodówka, zmywarka, mikrofala, czajnik, sztućce itp.),

  • przytulny salon, w którym można spożyć posiłek oraz odpocząć czytając książkę,

  • dostęp do internetu- WiFi,

  • dostęp do pięknego ogrodu,

  • istnieje możliwość skorzystania z sauny zewnętrznej (ruska bania opalana drewnem).

W Wilkowicach, na szczycie Magurki Wilkowickiej znajduje się przepiękna trasa do biegów narciarskich a latem do spacerów z pięknymi widokami. Odległości : 7km od Bielska-Białej , 7km od Szczyrku. Urokliwe jezioro Żywieckie, oferujące możliwość skorzystania z rowerków wodnych oraz kajaków, znajduje się w odległości 12km, natomiast Żywiec- 15km. W odległości 1,2km zlokalizowana jest restauracja serwująca obiady w cenie 13zł za zestaw. W bliskiej okolicy znajdują się trzy restauracje oraz pizzeria. 

Pozdrawiamy i zapraszamy do Domu Gościnnego Pańskie Pola!

zwiń

Zobacz również