Domy letniskowe nad morzem CESSATIO

Od 260 zł

Rusinowo
ul. Korsarzy 8 i 8A
76-107 Jarosławiec
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

KOMFORTOWE DOMKI LETNISKOWE W RUSINOWIE najlepsze noclegi nad morzem! Serdecznie zapraszamy Państwa do letniskowych domków zlokalizowanych na wzgórzu w nadmorskiej miejscowości Rusinowo. Przygotowaliśmy dla Państwa niebanalną propozycję odpoczynku w ustronnej, malowniczo położonej miejscowości. Cisza przerywana szumem fal, jedyny w swoim rodzaju zapach nadmorskiego lasu - warto poddać się tym doznaniom leżąc na piaszczystej szerokiej plaży. Poszukujesz miejsca na odpoczynek? Ustronnego miejsca z dala od tłumów? Miejsca, w którym będziesz się czuł bezpiecznie, gdzie otacza cię piękna przyroda i śpiew ptaków? Domy Cessatio znajdują się w spokojnej okolicy, w odległości od morza wynoszącej około 800m. W ofercie proponujemy do wynajęcia całoroczne domki:
czytaj więcej
KOMFORTOWE DOMKI LETNISKOWE W RUSINOWIE najlepsze noclegi nad morzem!
Serdecznie zapraszamy Państwa do letniskowych domków zlokalizowanych na wzgórzu w nadmorskiej miejscowości Rusinowo. Przygotowaliśmy dla Państwa niebanalną propozycję odpoczynku w ustronnej, malowniczo położonej miejscowości. Cisza przerywana szumem fal, jedyny w swoim rodzaju zapach nadmorskiego lasu - warto poddać się tym doznaniom leżąc na piaszczystej szerokiej plaży.
Poszukujesz miejsca na odpoczynek? Ustronnego miejsca z dala od tłumów? Miejsca, w którym będziesz się czuł bezpiecznie, gdzie otacza cię piękna przyroda i śpiew ptaków?
Domy Cessatio znajdują się w spokojnej okolicy, w odległości od morza wynoszącej około 800m. W ofercie proponujemy do wynajęcia całoroczne domki:
  • parterowe dla 5 osób o powierzchni 45 m2;
  • piętrowy dla 8 osób o powierzchni 80 m2, z balkonem oraz tarasem.
Domy 5 osobowe składają się z:
  • pokoju dziennego z aneksem kuchennym,
  • sypialni,
  • łazienki.
Dom dla 8 osób składa się z:
  • pokoju dziennego,
  • kuchni,
  • 2 sypialni,
  • 2 łazienek.
Domy Cessatio są całoroczne (ogrzewanie gazowe i elektryczne). Posesje ogrodzone z możliwością parkowania samochodów. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia roweru.
Dogodne położenie 15 km od Darłowa, 3 km od Jarosławca i 28 km od Ustki.
zwiń

Zobacz również