Górski Kryształ

Od 40 zł

Karpacz
ul. Nad Łomnica 15
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat ? Górski Kryształ ? położony jest w centrum Karpacza, na dużej działce, a tuż obok z okien można podziwiać widok na Śnieżkę i panoramę Karkonoszy. Do Waszej dyspozycji mamy 39 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 oraz 6 ? osobowych z łazienkami oraz TV. Do dyspozycji gości jest również wifi, miejsce na ognisko oraz grilla, parking oraz plac zabaw dla dzieci. Zwierzątka są u nas mile widziane! Cały teren jest ogrodzony, co powoduje, że możecie czuć się swobodnie. Oferujemy również wyżywienie: śniadania oraz obiadokolacje, które są dodatkowo płatne. Zapraszamy! Będzie nam bardzo miło Was gościć.
czytaj więcej

Pensjonat ? Górski Kryształ ? położony jest w centrum Karpacza, na dużej działce, a tuż obok z okien można podziwiać widok na Śnieżkę i panoramę Karkonoszy.
Do Waszej dyspozycji mamy 39 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 oraz 6 ? osobowych z łazienkami oraz TV. Do dyspozycji gości jest również wifi, miejsce na ognisko oraz grilla, parking oraz plac zabaw dla dzieci. Zwierzątka są u nas mile widziane! Cały teren jest ogrodzony, co powoduje, że możecie czuć się swobodnie. Oferujemy również wyżywienie: śniadania oraz obiadokolacje, które są dodatkowo płatne.
Zapraszamy!
Będzie nam bardzo miło Was gościć.

zwiń

Zobacz również