Gościniec GÓRALSKI DWÓR

Kościelisko
ul. Salamandra 2
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gościniec Góralski Dwór zaprasza   U podnóża Gór Tatrzańskich leży piękne Kościelisko, zwane majstersztykiem przyrody, opiewane przez poetów w licznych lirykach. W tym ustroniu, w gór zaciszu, położony jest niezwykły Gościniec – Góralski Dwór.   Góralski Dwór nie jest pięciogwiazdkowym hotelem, ani też kompleks ze strefą SPA, jest to miejsce, które posiada wyjątkowy klimat oraz góralską duszę. Wybudowany został z myślą o poszukiwaczach autentyczności, którzy podczas podróży pragną po części zatracić się w danym miejscu, dla miłośników bliskiego kontaktu z naturą, których cieszyć będzie niespotykana panorama górska rozciągająca się z okien, dla tych, którzy nie potrzebują zbędnych luksusów i ekskluzywnych
czytaj więcej
Gościniec Góralski Dwór zaprasza
 
U podnóża Gór Tatrzańskich leży piękne Kościelisko, zwane majstersztykiem przyrody, opiewane przez poetów w licznych lirykach. W tym ustroniu, w gór zaciszu, położony jest niezwykły Gościniec – Góralski Dwór.
 
Góralski Dwór nie jest pięciogwiazdkowym hotelem, ani też kompleks ze strefą SPA, jest to miejsce, które posiada wyjątkowy klimat oraz góralską duszę. Wybudowany został z myślą o poszukiwaczach autentyczności, którzy podczas podróży pragną po części zatracić się w danym miejscu, dla miłośników bliskiego kontaktu z naturą, których cieszyć będzie niespotykana panorama górska rozciągająca się z okien, dla tych, którzy nie potrzebują zbędnych luksusów i ekskluzywnych noclegów, a podczas podróży, pragną poczuć, że odpoczywają poza własnym domem, bez obowiązków, problemów, trudności. Góralski Dwór w Kościelisku zapewnia komfortowe noclegi swoim Gościom. Zachęcamy do odwiedzin letnią porą, a jest to także doskonałe miejsce na ferie w górach z rodziną lub zorganizowaną grupą.
 
Dwór ma charakter butikowy – posiada 20 całkiem różnych pokoi z łazienkami do zamieszkania dla 50 osób. Po remoncie w styczniu 2012 pokoje zostały wyposażone w ręcznie wykonane meble, a ściany ozdobiono zdjęciami okresu Młodej Polski i obrazami zapisanymi w tradycji Podhala.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3, 4-osobowe. Dla singli proponujemy pokoje dwuosobowe do pojedyńczego wykorzystania.
 
Podczas niespiesznie mijających dni i wieczorów można korzystać z ogrodu oraz tarasu. Organizujemy także wielkie pieczenie barana na świeżym powietrzu.
 
Największym skarbem Góralskiego Dworu są jednak ludzie, którzy dbają o naszych Gości ze szczerą troską i uśmiechem. 
 
Za ich zaangażowanie bardzo dziękuję, a Państwa serdecznie zapraszam.
 
ORGANIZUJEMY NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WESELA W POLSCE
 
Niezwykłe miejsce w niezwykłym otoczeniu. 
Z okien Góralskiego Dworu rozciąga się piękna panorama Tatr. Wieczorami ogród z wodospadem, jeziorkiem i kominkiem stwarza wyjątkową atmosferę do wypoczynku po szalonych tańcach. Scenografia ta została wykorzystana przez twórców serialu „Szpilki na Giewoncie”. Jeśli planują Państwo zorganizować wyjątkową uroczystość w szczególnym miejscu, to Góralski Dwór jest idealny na wesele w górach.
 
Zapraszamy właśnie tu wszystkich Młodych Państwa, którzy planują swoją uroczystość poślubną jako siarcyście oryginalną ucztę góralską.
 
Jeśli marzycie o takim wydarzeniu przeżyjcie je w góralskiej scenerii, stroju, klimacie i w zgodzie z lokalnymi tradycjami, z góralskimi tańcami, druhnami, drużbami, kapelą góralską, góralskimi śpasami i smacznym jadłem.
 
Aranżowane napady zbójeckie, poczęstunki śliwowicą i pieczonym na ogniu mięsiwem, przepędzane owce i trzaski ciupasek, a przede wszystkim wspaniała, życzliwa obsługa. Gwarantujemy, że ten magiczny spektakl pozostanie na zawsze w Waszej pamięci! Zapewniamy profesjonalną organizację przyjęcia zgodnie z najwyższymi standardami. Dysponujemy przestronną, pięknie zaaranżowaną salą, którą dodatkowo możemy efektownie przystroić, aby ludowemu wystrojowi nadać nieco elegancji. Gwarantujemy serwis dań realizowany zgodnie ze sztuką kelnerską. Nasz szef kuchni jest mistrzem w przyrządzaniu potraw regionalnych, które podbiją podniebienia Waszych Gości, dlatego też polecamy szczególnie typowe dania góralskie. Menu można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb i wymagań Młodej Pary i uczestników wesela. Posiadamy wszystko, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

zwiń

Zobacz również