Gościniec Maciejówka

Od 35 zł

Maciejów Stary 94
23-145 Wysokie
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Maciejówka uwodzi smakiem... Serdecznie zapraszamy Państwa do Maciejowa. Gościniec Maciejówka specjalizuje się w organizacji wesel, imprez okolicznościowych i firmowych. Do dyspozycji Gości mamy dwie sale bankietowe oraz 10 wygodnych pokoi z łazienkami – łącznie 21 miejsc noclegowych. Każdy Gość spotka się z uroczą atmosferą, przyjemnym otoczeniem, wyjątkowo dobranym menu, które zadowoli najbardziej wymagających smakoszy oraz miłą i sympatyczną obsługą. Do Państwa dyspozycji oddajemy : -klimatyzowaną Sosnową Salę bankietową na 200 osób; -drugą mniejszą salę z kominkiem i nowym wystrojem na bardziej kameralne przyjęcia; -10 wygodnych pokoi z łazienkami; -apartament dla Nowożeńców; -plac zabaw dla dzieci; -miłą i profesjonalną obsługę;
czytaj więcej

 

Maciejówka uwodzi smakiem...

Serdecznie zapraszamy Państwa do Maciejowa. Gościniec Maciejówka specjalizuje się w organizacji wesel, imprez okolicznościowych i firmowych. Do dyspozycji Gości mamy dwie sale bankietowe oraz 10 wygodnych pokoi z łazienkami – łącznie 21 miejsc noclegowych. Każdy Gość spotka się z uroczą atmosferą, przyjemnym otoczeniem, wyjątkowo dobranym menu, które zadowoli najbardziej wymagających smakoszy oraz miłą i sympatyczną obsługą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy :
-klimatyzowaną Sosnową Salę bankietową na 200 osób;
-drugą mniejszą salę z kominkiem i nowym wystrojem na bardziej kameralne przyjęcia;
-10 wygodnych pokoi z łazienkami;
-apartament dla Nowożeńców;
-plac zabaw dla dzieci;
-miłą i profesjonalną obsługę;
-smaczną kuchnię.

Organizujemy :
-przyjęcia weselne;
-komunie,chrzciny;
-imprezy firmowe;
-urodziny i jubileusze;
-studniówki;
-andrzejki;
-Sylwester;
-catering;
Na życzenie oferujemy alkohol z naszego sklepu w atrakcyjnych cenach i z możliwością zwrotu niewykorzystanych flaszeczek.

Roztocze to kraina geograficzna, która łączy Wyżynę Lubelska z Podolem. Obszar ten zbudowany jest ze skał powstałych w kredzie – margli, opok i wapieni. Na terenie Roztocza, ze względu na jego niepowtarzalne walory przyrodnicze, utworzono Roztoczański Park Narodowy, Parki Krajobrazowe oraz rezerwaty. Bogata historia tej ziemi pozostawiła po sobie wiele pamiątek: pałaców i dworków, kościołów i kapliczek, kopców i kurhanów, cmentarzysk sprzed wieków. Ciekawe pod względem przyrodniczym Roztocze rozciąga się między Kraśnikiem w Polsce i Lwowem na Ukrainie. Miejscowości, które warto odwiedzić to Zwierzyniec, Susiec, Guciów, Krasnobród, Szczebrzeszyn czy pobliski wspaniałyZamość - miasto twierdza wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.  

zwiń