HOSTEL AWANGARDA

Od 35 zł

Poznań
ul. Półwiejska 19
61-885 Poznań
Wielkopolska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Hostel Awangarda to doskonałe miejsce na noclegi w centrum Poznania. Obiekt mieści się na 3. piętrze kamienicy usytuowanej w centrum miasta, 200 metrów od centrum handlowego Stary Browar oraz 500 metrów od Starego Rynku. Na miejscu Goście mogą korzystać z WiFi. Obiekt zapewnia ponadto bezpłatną kawę i herbatę.Do dyspozycji Gości są prosto urządzone, jasne pokoje ze wspólną łazienką. Obiekt zapewnia również pościel, pokoje są wieloosobowe z piętrowymi łóżkami.W hostelu Awangarda korzystać można ze wspólnej kuchni, która jest odpowiednio wyposażona we wszystko co niezbędne. Doskonałym miejscem na relaks jest ponadto wspólny salon.Hostel zlokalizowany jest w odległości 2 km od Jeziora Maltańskiego.
czytaj więcej

Hostel Awangarda to doskonałe miejsce na noclegi w centrum Poznania. Obiekt mieści się na 3. piętrze kamienicy usytuowanej w centrum miasta, 200 metrów od centrum handlowego Stary Browar oraz 500 metrów od Starego Rynku. Na miejscu Goście mogą korzystać z WiFi. Obiekt zapewnia ponadto bezpłatną kawę i herbatę.

Do dyspozycji Gości są prosto urządzone, jasne pokoje ze wspólną łazienką. Obiekt zapewnia również pościel, pokoje są wieloosobowe z piętrowymi łóżkami.

W hostelu Awangarda korzystać można ze wspólnej kuchni, która jest odpowiednio wyposażona we wszystko co niezbędne. Doskonałym miejscem na relaks jest ponadto wspólny salon.

Hostel zlokalizowany jest w odległości 2 km od Jeziora Maltańskiego. Od dworca kolejowego Poznań Główny dzieli go 1,5 km.

zwiń

Zobacz również