Hotel Grant***

Hotel Grant*** w miejscowości Krynica-Zdrój
Google Ads 300x250

Krynica-Zdrój
ul. Kościuszki 36A
33-380 Krynica Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Opis

Hotel Grant *** to nowy, komfortowy, trzygwiazdkowy obiekt o wysokim standardzie. Hotel znajduje się w atrakcyjnym miejscu centrum Krynicy-Zdroju u podnóża Góry Parkowej w odległości 100 m od deptaku krynickiego, kompleksu pijalni i sal zabiegowych.   Dysponujemy 30 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych pokojach. Dogodny klimat, liczne atrakcję turystyczne to cechy, które sprawiają, że Hotel Grant *** to idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego. Posiadamy również saunę, solarium, siłownię, bezpłatny parking oraz restaurację z wyśmienitą i bogatą kuchnią. Organizujemy pobyty z atrakcjami z okazji rocznicy ślubuKRYNICA-ZDRÓJKrynica-Zdrój to miasto w województwie małopolskim, powiecie nowosądecki dodatkowo jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Krynica-Zdrój. Słynie ze swoich
czytaj więcej
Hotel Grant *** to nowy, komfortowy, trzygwiazdkowy obiekt o wysokim standardzie.


Hotel znajduje się w atrakcyjnym miejscu centrum Krynicy-Zdroju u podnóża Góry Parkowej w odległości 100 m od deptaku krynickiego, kompleksu pijalni i sal zabiegowych.

 

Dysponujemy 30 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych pokojach.

Dogodny klimat, liczne atrakcję turystyczne to cechy, które sprawiają, że Hotel Grant *** to idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego.

Posiadamy również saunę, solarium, siłownię, bezpłatny parking oraz restaurację z wyśmienitą i bogatą kuchnią.

Organizujemy pobyty z atrakcjami z okazji rocznicy ślubu

KRYNICA-ZDRÓJ


Krynica-Zdrój to miasto w województwie małopolskim, powiecie nowosądecki dodatkowo jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Krynica-Zdrój. Słynie ze swoich naturalnych leczniczych wód mineralnych bogatych we wszelkiego rodzaju witaminy, źródła te skrywają się w obszernych głębinach Krynicy. Są niezwykle pomocne w leczeniu wielu schorzeń. Oprócz pięknych krajobrazów, zaletą miejscowości jest niepowtarzalny klimat i czyste powietrze.

 

KRYNICA-ZDRÓJ ATRAKCJE


Deptak

Pijalnie Wód Mineralnych

Jaworzyna Krynicka oraz Kolejka Gondolowa

Muzeum Zabawek

Muzeum Nikifora Krynickiego w Krynicy-Zdroju

Góra Parkowa i Park Zdrojowy w Krynicy-Zdroju

Park Słotwiński

Jaworzyna Krynicka

Góra Krzyżowa

Wieża widokowa Ścieżka w koronach drzew

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich

Spływ Popradem kajakiem lub pontonem

 
zwiń

Zobacz również