Korusówka

Od 40 zł

Szczawnica
ul. Szalaya 53a
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Marzysz o wypoczynku z rodziną w Pieninach? Odwiedź naszą Korusówkę w przepięknej Szczawnicy!   Serdecznie zapraszamy do uroczej miejscowości uzdrowiskowej, Szczawnica. Do leczniczych źródeł ściągają tu kuracjusze niemal z całego świata.  Nasz domek położony jest w samym sercu wioski. Z okien rozpościera się wspaniały widok na Palenicę, z której tras narciarskich bardzo chętnie korzystają miłośnicy sportów zimowych. Do dyspozycji naszych kochanych Gości oddajemy pokoje 2-, 3-osobowe, a także 2 pokoje typu studio. W budynku znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka. Nasi klienci posiadają dostęp do TV i bezprzewodowego Internetu. Na terenie posesji oferujemy ogrodzony parking dla
czytaj więcej

 

Marzysz o wypoczynku z rodziną w Pieninach? Odwiedź naszą Korusówkę w przepięknej Szczawnicy!

 

Serdecznie zapraszamy do uroczej miejscowości uzdrowiskowej, Szczawnica. Do leczniczych źródeł ściągają tu kuracjusze niemal z całego świata. 

Nasz domek położony jest w samym sercu wioski. Z okien rozpościera się wspaniały widok na Palenicę, z której tras narciarskich bardzo chętnie korzystają miłośnicy sportów zimowych.

Do dyspozycji naszych kochanych Gości oddajemy pokoje 2-, 3-osobowe, a także 2 pokoje typu studio. W budynku znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka. Nasi klienci posiadają dostęp do TV i bezprzewodowego Internetu.

Na terenie posesji oferujemy ogrodzony parking dla naszych gości, duży ogród z altanką i grillem oraz plac zabaw dla dzieci - huśtawki, piaskownica oraz domek na drzewie. Posiadamy także przechowalnię sprzętu turystycznego.

W odległości 200 m znajdują się:

  • restauracje i jadłodajnie,

  • postoje busów,

  • kolej linowa na Palenicę,

  • wypożyczalnie sprzętu sportowego,

  • centrum uzdrowiska z pijalnią wód,

  • promenada,

  • ścieżka pieszo-rowerowa na Słowację.

 

zwiń

Zobacz również