Gościniec Nad Stawem

Od 50 zł

Zełwągi 38d
11-730 Mikołajki
Mazury
zobacz na mapie

Opis

  Gościniec Nad Stawem zaprasza na Mazury! Wynajmujemy pokoje gościnne, przytulne, z łazienką TV LED ", kuchnią ogólnodostępną oraz oddzielnym wejściem. Z okien widok na jezioro Inulec lub na staw i łąki.      Zełwągi to wymarzone miejsce dla wędkarzy, ponieważ w wiosce znajdują się trzy jeziora: Inulec, Głębokie i Płociczne. Dla narciarzy jedyne 15 km do Góry 4 Wiatrów z dwoma wyciągami narciarskimi, ponadto teren pagórkowaty idealny do uprawiania narciarstwa biegowego. Blisko do plaży wiejskiej jedyne 100 m, również sklep, bar, restauracja. Zełwągi to idealna baza wypadowa dla aktywnych, pobliżu przebiega szlak Wielkich Jezior Mazurskich, Mikołajki, Tropikana, malownicza Rzeka
czytaj więcej

 

Gościniec Nad Stawem zaprasza na Mazury! Wynajmujemy pokoje gościnne, przytulne, z łazienką TV LED ", kuchnią ogólnodostępną oraz oddzielnym wejściem. Z okien widok na jezioro Inulec lub na staw i łąki. 

 

 

Zełwągi to wymarzone miejsce dla wędkarzy, ponieważ w wiosce znajdują się trzy jeziora: Inulec, Głębokie i Płociczne. Dla narciarzy jedyne 15 km do Góry 4 Wiatrów z dwoma wyciągami narciarskimi, ponadto teren pagórkowaty idealny do uprawiania narciarstwa biegowego.

Blisko do plaży wiejskiej jedyne 100 m, również sklep, bar, restauracja.

Zełwągi to idealna baza wypadowa dla aktywnych, pobliżu przebiega szlak Wielkich Jezior Mazurskich, Mikołajki, Tropikana, malownicza Rzeka Krutynia znana ze spływów kajakowych, stadnina koni ze szkółką jeździecką, dookoła lasy, które świetnie nadają się na piesze lub rowerowe wędrówki.
Posiadamy łódź wiosłową, rower wodny, rowery górskie.

Organizujemy spływy kajakowe, rejsy po Jeziorach Mazurskich jachtem żaglowym kabinowym lub Omegą.

 

Serdecznie zapraszamy Joanna i Krzysztof.  

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Pokój brzózkowy 2 osobowy - 60-90 zł/doba/osoba

Pokój północny 2 osobowy - 60 - 90 zł/doba/osoba

Pokój 4 osobowy - 50 - 70 zł/doba/osoba

 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również