Noclegi na Skarpie Solina

Od 35 zł

Bóbrka k/ Soliny 95
38-623 Uherce Mineralne
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w Bieszczady, do malowniczej miejscowości Bóbrka niedaleko Soliny. Spędzą tu Państwo niezapomniane chwile. Oferujemy komfortowe pokoje gościnne przeznaczone dla 2 i 4 osób z łazienkami i telewizją. Dom wyposażony jest także w aneks kuchenny i bezprzewodowy Internet.     Na terenie posesji znajduje się parking dla samochodów, miejsce na ognisko, grill oraz taras, z którego można podziwiać Jezioro Myczkowskie, zaporę w Solinie, nieczynny kamieniołom na górze Koziniec oraz wiele innych wzniesień. Bliskość szlaków turystycznych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w przepięknej bieszczadzkiej scenerii. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich.  
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w Bieszczady, do malowniczej miejscowości Bóbrka niedaleko Soliny. Spędzą tu Państwo niezapomniane chwile.

Oferujemy komfortowe pokoje gościnne przeznaczone dla 2 i 4 osób z łazienkami i telewizją. Dom wyposażony jest także w aneks kuchenny i bezprzewodowy Internet.

 

 

Na terenie posesji znajduje się parking dla samochodów, miejsce na ognisko, grill oraz taras, z którego można podziwiać Jezioro Myczkowskie, zaporę w Solinie, nieczynny kamieniołom na górze Koziniec oraz wiele innych wzniesień.

Bliskość szlaków turystycznych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w przepięknej bieszczadzkiej scenerii. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich.

 

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Ceny noclegów od 35 zł

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również