Noclegi Za Potokiem

Od 45 zł

Myczków 80
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Szukasz miejsca na spokojny wypoczynek w Bieszczadach? Chcesz korzystać z uroków przyrody i możliwości jakie daje jezioro? Noclegi Za Potokiem to miejsce którego szukasz! Zapraszamy w Bieszczady do pięknej miejscowości Myczków obok Polańczyka. Nasza oferta: - pokoje dwuosobowe i trzyosobowe z łazienkami i TV, - kuchnia ogólnodostępna dla gości, - miejsce na grill i ognisko, - parkowanie na posesji, (obiekt nie ogrodzony) - internet WI-FI.   Proferujemy kontakt telefoniczy a dla zapracowanych opcja przez formularz zapytań :) W okolicy Myczkowa przebiega wiele turystycznych ścieżek pozwalających odkryć najpiękniejsze zakątki tej części Bieszczadów. Popularne są również wycieczki rowerowe, a jedną z największych zalet
czytaj więcej

Szukasz miejsca na spokojny wypoczynek w Bieszczadach?

Chcesz korzystać z uroków przyrody i możliwości jakie daje jezioro?

Noclegi Za Potokiem to miejsce którego szukasz! Zapraszamy w Bieszczady do pięknej miejscowości Myczków obok Polańczyka.


Nasza oferta:

- pokoje dwuosobowe i trzyosobowe z łazienkami i TV,

- kuchnia ogólnodostępna dla gości,

- miejsce na grill i ognisko,

- parkowanie na posesji, (obiekt nie ogrodzony)

- internet WI-FI.  

Proferujemy kontakt telefoniczy a dla zapracowanych opcja przez formularz zapytań :)

W okolicy Myczkowa przebiega wiele turystycznych ścieżek pozwalających odkryć najpiękniejsze zakątki tej części Bieszczadów. Popularne są również wycieczki rowerowe, a jedną z największych zalet wsi jest położenie tuż przy Zalewie Solińskim wykorzystywanym do uprawiania różnego rodzaju aktywności i sportów związanych z wodą. Interesującą atrakcją w Myczkowie jest Muzeum Kultury Bojków, w którym zgromadzone zostały rozmaite pamiątki w postaci strojów, wyposażenia i przedmiotów codziennego użytku, które przedstawiają życie i kulturę Bojków wysiedlonych po zakończeniu wojny z Bieszczad na tereny dzisiejszej Ukrainy.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena za dobę od 45 zł od osoby 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również