Ośrodek Szkoleniowy Jagoda

Od 35 zł

Karpacz
ul. Nadrzeczna 1
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Szkoleniowego JAGODA w Karpaczu!Obiekt Willa Jagoda jest położony w Karpaczu, niedaleko toru saneczkowego Alpine Coaster oraz letniego toru saneczkowego Kolorowa i Muzeum Zabawek. Na miejscu znajduję się duży ogród, a we wszystkich pomieszczeniach jest darmowe WiFi oraz darmowy parking. Nasz obiekt udostępnia dla Was również piękny taras. Nasza okolica cieszy się popularnością wśród miłośników narciarstwa. Na miejscu znajduję się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i punk sprzedaży karnetów narciarskich. Nasz obiekt oddalony jest 5km od parku rozrywki Western City oraz o 2,9km od świątyni Wang. Najbliższym lotniskiem jest port lotniczy Wrocław - Strachowice i jest położony
czytaj więcej 

Serdecznie zapraszamy Państwa

do Ośrodka Szkoleniowego JAGODA

w Karpaczu!

Obiekt Willa Jagoda jest położony w Karpaczu, niedaleko toru saneczkowego Alpine Coaster oraz letniego toru saneczkowego Kolorowa i Muzeum Zabawek. Na miejscu znajduję się duży ogród, a we wszystkich pomieszczeniach jest darmowe WiFi oraz darmowy parking.
Nasz obiekt udostępnia dla Was również piękny taras. Nasza okolica cieszy się popularnością wśród miłośników narciarstwa.
Na miejscu znajduję się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i punk sprzedaży karnetów narciarskich. Nasz obiekt oddalony jest 5km od parku rozrywki Western City oraz o 2,9km od świątyni Wang. Najbliższym lotniskiem jest port lotniczy Wrocław - Strachowice i jest położony 87km od obiektu. 


 

zwiń

Zobacz również