Pensjonat Cicha Woda

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Sywarne 33
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Nowoczesna  willa "Cicha Woda" położona na słonecznym stoku z pięknym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Usytuowana na granicy Zakopanego z Kościeliskiem z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu lasów, a jednocześnie w pobliżu wyciągów narciarskich na Szymoszkowej. Willa jednorazowo może przyjąć 24 osoby w pokojach 2, 3, 4 osobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka (natrysk) i telewizor. Do dyspozycji gości: aneks kuchenny, biblioteczka, kącik zabaw dla dzieci. Na życzenie serwujemy śniadanie-podawane w stylowej, góralskiej jadalni. Dom posiada własny parking i bezprzewodowy dostęp do internetu.  W odległości 15 metrów od willi w kompleksie hotelowym można korzystać z krytego
czytaj więcej
Nowoczesna  willa "Cicha Woda" położona na słonecznym stoku z pięknym widokiem na Giewont i panoramę Tatr.
Usytuowana na granicy Zakopanego z Kościeliskiem z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu lasów, a jednocześnie w pobliżu wyciągów narciarskich na Szymoszkowej.

  • Willa jednorazowo może przyjąć 24 osoby w pokojach 2, 3, 4 osobowych.
  • W każdym pokoju znajduje się łazienka (natrysk) i telewizor.
  • Do dyspozycji gości: aneks kuchenny, biblioteczka, kącik zabaw dla dzieci.
  • Na życzenie serwujemy śniadanie-podawane w stylowej, góralskiej jadalni.
  • Dom posiada własny parking i bezprzewodowy dostęp do internetu.

 W odległości 15 metrów od willi w kompleksie hotelowym można korzystać z krytego basenu, kortu tenisowego, boisk do gry w siatkówkę i piłkę nożną.

Willa położona jest w otoczeniu kompleksów leśnych z pięknymi ścieżkami spacerowymi, dla miłośników wędkowania 50 metrów od domu znajduje się łowisko pstrągów.
zwiń

Zobacz również