PENSJONAT HONIELNIK

Od 190 zł

Kościelisko
ul. Polana Pająkówka 5g
34-511 Kościellisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dla naszych Gości przygotowaliśmy bazę noclegową obejmującą pokoje 2, 3 i 4 osobowe w układzie jedno i dwu poziomowym z łazienkami, TV oraz dostępem do lokalnej sieci WiFi. Podczas pobytu u nas mają Państwo możliwość poczuć klimat góralskiej „"chałupy”" we wnętrzach stylizowanych regionalnie, gdzie zapach i bliskość surowego drzewa pozwoli zapomnieć o troskach i miejskim hałasie. U nas można odpocząć i zrelaksować się patrząc przez okno na Giewont lub wychodząc na taras, z którego podziwiać można piękny widok na Tatry.    W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Karczma, w której naszym gościom przysługuje 20 % rabatu na dania z karty MENU,
czytaj więcej
Dla naszych Gości przygotowaliśmy bazę noclegową obejmującą pokoje 2, 3 i 4 osobowe w układzie jedno i dwu poziomowym z łazienkami, TV oraz dostępem do lokalnej sieci WiFi. Podczas pobytu u nas mają Państwo możliwość poczuć klimat góralskiej „"chałupy”" we wnętrzach stylizowanych regionalnie, gdzie zapach i bliskość surowego drzewa pozwoli zapomnieć o troskach i miejskim hałasie. U nas można odpocząć i zrelaksować się patrząc przez okno na Giewont lub wychodząc na taras, z którego podziwiać można piękny widok na Tatry. 
 
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Karczma, w której naszym gościom przysługuje 20 % rabatu na dania z karty MENU, dzięki czemu nie muszą Państwo martić się o wyżywienie. W karczmie znajduje się także bar z różnym napitkiem.
 
Pobyt u nas można zaplanować na weekend lub dłużej. Do dyspozycji Gości bezpłatnym parking zamykany na noc. W trakcie pobytu u nas można skorzystać z masażu na miejscu (usługa płatna odrębnie) lub też zaplanować jakąś ciekawą wycieczkę (służymy pomocą w przygotowaniu trasy). 
 
Zapraszamy
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również