Willa Nimfa

Od 60 zł

Szklarska Poręba
ul. Obrońców Pokoju 16
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szklarska Poręba Willa  Nimfa to piękny zabytkowy dom z początku ubiegłego stulecia zwany Haus Lindenfels. W latach powojennych zwany Łazienkami lub później jako Dom Wczasów Dziecięcych Nimfa. Obecnie obiekt został pieczołowicie odrestaurowany z przywróceniem mu pierwotnego wyglądu zewnętrznego. Wielkim atutem pensjonatu jest  jego doskonała lokalizacja. Od centrum Szklarska Poręba dzieli nas zaledwie 350m, leży jednak  wystarczająco w spokojnym miejscu, co pozwala jednocześnie cieszyć się  ciszą i przyjemnym szumem niedaleko płynącej rzeki Kamiennej.  Dla gości przygotowaliśmy 30 miejsc w  pokojach dwuosobowych z łazienkami i 3 studia czteroosobowe z łazienkami. Oraz dwa pokoje czterosobowe. Z niemal każdego okna roztacza się wspaniały widok
czytaj więcej

Szklarska Poręba Willa  Nimfa to piękny zabytkowy dom z początku ubiegłego stulecia zwany Haus Lindenfels. W latach powojennych zwany Łazienkami lub później jako Dom Wczasów Dziecięcych Nimfa. Obecnie obiekt został pieczołowicie odrestaurowany z przywróceniem mu pierwotnego wyglądu zewnętrznego.

Wielkim atutem pensjonatu jest  jego doskonała lokalizacja. Od centrum Szklarska Poręba dzieli nas zaledwie 350m, leży jednak  wystarczająco w spokojnym miejscu, co pozwala jednocześnie cieszyć się  ciszą i przyjemnym szumem niedaleko płynącej rzeki Kamiennej. 

Dla gości przygotowaliśmy 30 miejsc w  pokojach dwuosobowych z łazienkami i 3 studia czteroosobowe z łazienkami. Oraz dwa pokoje czterosobowe. Z niemal każdego okna roztacza się wspaniały widok na Panoramę Karkonoszy. 

W każdym z pokoju do dyspozycji gości znajduje się telewizor, suszarka do włosów, lodówka, czajnik i nakrycie śniadaniowe. Również do dypozycji dwa ogólnodostępne aneksy kuchenne, jak również deska do prasowania i żelazko. W cenie pokoju oferujemy bezpłatnie ręczniki. 

Na parterze znajduje się duży Salon-Jadalnia do  której Was serdecznie zapraszamy od 7 do 22. Polecamy wspaniałą kawę z ciśnieniowego ekspresu lub pyszną herbatkę.  A w  dużym hallu będziecie mogli Państwo wypocząć , porozmawiać lub skorzystać z  ogólnodostępnego bezpłatnego Wi-Fi. Znajdzie się również  kącik do zabawkowy. A dla Waszych  Pociech na zewnątrz znajduje się ogólnodostępny plac zabaw  i duży teren porośnięty starodrzewiem wspaniały do  spacerów , grilowania i zabawy.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań żebyście u nas poczuli  się komfortowo i rodzinnie.

zwiń

Zobacz również