Willa Nimfa

Od 60 zł

Szklarska Poręba
ul. Obrońców Pokoju 16
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Opis

Willa  Nimfa to piękny zabytkowy dom z początku ubiegłego stulecia zwany Haus Lindenfels. W latach powojennych zwany Łazienkami lub później jako Dom Wczasów Dziecięcych Nimfa. Obecnie obiekt został pieczołowicie odrestaurowany z przywróceniem mu pierwotnego wyglądu zewnętrznego. Wielkim atutem pensjonatu jest  jego doskonała lokalizacja. Od centrum miasta dzieli nas zaledwie 350m, leży jednak  wystarczająco w spokojnym miejscu, co pozwala jednocześnie cieszyć się  ciszą i przyjemnym szumem niedaleko płynącej rzeki Kamiennej.   Dla gości przygotowaliśmy 30 miejsc w  pokojach dwuosobowych z łazienkami i 3 studia czterosobowe (osobne pokoje) z łazienkami. Oraz dwa pokoje czterosobowe. Z niemal każdego okna roztacza się wspaniały widok
czytaj więcej

Willa  Nimfa to piękny zabytkowy dom z początku ubiegłego stulecia zwany Haus Lindenfels. W latach powojennych zwany Łazienkami lub później jako Dom Wczasów Dziecięcych Nimfa. Obecnie obiekt został pieczołowicie odrestaurowany z przywróceniem mu pierwotnego wyglądu zewnętrznego.

Wielkim atutem pensjonatu jest  jego doskonała lokalizacja. Od centrum miasta dzieli nas zaledwie 350m, leży jednak  wystarczająco w spokojnym miejscu, co pozwala jednocześnie cieszyć się  ciszą i przyjemnym szumem niedaleko płynącej rzeki Kamiennej.


 

Dla gości przygotowaliśmy 30 miejsc w  pokojach dwuosobowych z łazienkami i 3 studia czterosobowe (osobne pokoje) z łazienkami. Oraz dwa pokoje czterosobowe. Z niemal każdego okna roztacza się wspaniały widok na Panoramę Karkonoszy.


 

W każdym z pokoji do dyspozycji gości znajduje się telewizor led,suszarka do włosów, lodówka, czajnik i nakrycie śniadaniowe. Również do dypozycji dwa ogólnodostępne aneksy kuchenne, jak również deska do prasowania i żelazko. W cenie pokoju oferujemy bezpłatnie ręczniki.


 

Na parterze znajduje się duży Salon-Jadalnia do  której Was serdecznie zapraszamy od 7 do 22. Polecamy wspaniałą kawę z ciśnieniowego ekspresu lub pyszną herbatkę.  A w  dużym hallu będziecie mogli Państwo wypocząć , porozmawiać lub skorzystać z  ogólnodostępnego bezpłatnego Wi-Fi. Znajdzie się również  kącik do zabawkowy. A dla Waszych  Pociech na zewnątrz znajduje się ogólnodostępny plac zabaw  i duży teren porośnięty starodrzewiem wspaniały do  spacerów , grilowania i zabawy.


 

Dołożyliśmy wszelkich starań żebyście u nas poczuli  się komfortowo i rodzinnie.

zwiń

Udogodnienia

 • aneks kuchenny
 • czajnik
 • grill
 • internet
 • jadalnia
 • lodówka
 • łazienki w pokojach
 • parking
 • plac zabaw
 • studio rodzinne
 • szlaki turystyczne
 • aneks kuchenny
 • czajnik
 • grill
 • internet
 • jadalnia
 • lodówka
 • łazienki w pokojach
 • parking
 • plac zabaw
 • studio rodzinne
 • studio rodzinne
 • szlaki turystyczne
 • aneks kuchenny
 • czajnik
 • grill
 • internet
 • jadalnia
 • lodówka
 • łazienki w pokojach
 • parking
 • plac zabaw
 • studio rodzinne
 • szlaki turystyczne

Cennik

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO BEZPOŚREDNIEJ, TELEFONICZNEJ REZERWACJI. MOŻEMY WÓWCZAS ZAPEWNIĆ LEPSZE WARUNKI I DOGODNIEJSZE DLA PAŃSTWA TERMINY. JEST TO ZDECYDOWANIE LEPSZA FORMA DLA PAŃSTWA I DLA NAS. STRONY REZERWACYJNE POMAGAJĄ NAM JEDYNIE W LEPSZYM ZAPEŁNIENIU HOTELU. TEL 509668061

CENNIK POBYTU W NIMFIE..

Cennik w pokoju 2 os, i studio 2+2 z łazienkami :

 BB.** 75 zł/os ze śniadaniem (Na cenę składa się:  60zł zakwaterowanie + 15zł śniadanie) *

 HB.**  100 zł/os z dwoma posiłkami ( Na cenę składa się: 60zł zakwaterowanie+ 40zł śniadanie i obiadokolacja )*

 

*Nie dotyczy Ferii Zimowych,  Swiąt Wielkanocnych, Długiego Weekendu Majowego, Czerwcowego i Sierpniowego, Okresu Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra

 

Okres Wakacji VII i VIII  

85zł/ os ze śniadaniem ((Na cenę składa się: ( 70zł zakwaterowanie + 15zł śniadanie)

110 zł / os z  dwoma posiłkami (śniadanie i obiadokolacja) ( Na cenę składa się: 70zł zakwaterowanie+ 40zł śniadanie i obiadokolacja )

 

 Tańsze pokoje ze wspólną łazienką: Pobyt  w pokojach dwuosobowych lub rodzinnych (5 i 6 os) w momencie gdy korzystają ze wspólnej łazienki z sąsiednim drugim  pokojem obniżamy cenę o 15%. ( objęte obniżką jest tylko zakwaterowanie)  Są to pokoje typowe dla grup młodzieży lub rodzinne: 2,3,4,5-cio osobowe. Pokoje te nie odbiegają standardem od innych pokoi w obiekcie. Polecamy osobom dla których CENA NIE JEST sprawą "drugorzędną".

                 

 
 
 
Zniżki dla dzieci:
 
- do 3 lat bezpłatnie - bez oddzielnego łóżka i wyżywienia
- od 3- 9 lat zniżka o 10zł /dobę/os.
 

 

Kolonie i obozy w 2015r 

 

Pobyt minimum 7 dni z 3 posiłkami  

Wiosna i Lato 2015  

Przy grupie min 35 uczestników i 3 opiekunów (opiekunowie nie płacą za pobyt)

85 zł / os 

 

Oferta dla Grup zorganizowanych osób dorosłych w 2015r:
 
cena 85zł /os/ dobę - powyżej 3 noclegów minimum 30 osób.
W cenie jest wyżywienie 2X dziennie.
Sniadania w formie stołu szwedzkiego: dania na zimno i  dwa dania na gorąco ( jajecznica, parówki)  i serwowany obiad (obiadokolacja) z zupą, daniem mięsnym lub jarskim w ilości przystosowanej do wymagań zamawiającego i do wyboru przez zamawiającego.
 

SZKOLENIA  POWYŻEJ 30 OSÓB.

Pobyty z trzema posiłkami: 

100zł/os./ za dobę 

Grupy poniżej 20 osób 

Pobyty z trzema posiłkami: 

110zł /os./za dobę.

 

 OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH JEST USTALANA INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD WYMAGAŃ, DŁUGOŚCI POBYTU, I WIELKOŚCI GRUPY.

 
 
Opłata za przygotowanie ogniska (grilla)
 
1): 20zł/os W cenie kiełbaska, chleb, musztarda , ketchup, herbata, surówka
2): 40zł /os  W cenie: pierogi, bigos, kiełbasa, kaszanka, surówki, chleb, musztarda, ketchup, herbata,
 
W razie potrzeb zapewniamy również prowiant w cenie 11zł/os (grupy dorosłych). ( 9zł dzieci do 15l)  W cenie : bułka z serem żółtym, bułka słodka. soczek 0,2 lub woda mineralna, batonik lub owoc.

 Uwagi:

      Opłata miejscowa 2,20 zł /os (nie dotyczy zorganizowanych grup młodzieży oraz pobytu na 1 dobę

     Dopłaty przy pobycie poniżej 3 doby  - 10zł /os/dobę

 

Koszt wypożyczenia dużych ręcznikówkąpielowych- 10zł /os . Małe ręczniki 2szt są wliczone w cenę.

 

Na życzenie Gości dostępne są jednorazowe kapcie frotte  w cenie 5zł/os ( w okresie zimowym obowiązuje zmiana obuwia na domowe).

 
Opłata za psa , kota, 15zł/ doba. (po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją- przed przyjazdem)
 
Parking w okresie od V- X jest bezpłatny. w pozostałym okresie pobieramy opłatę za obsługę parkingu 10zł/doba za auto.
 

Lato 2015

Mamy jeszcze wolne miejsca na turnusy wakacyjne Na KOLONIE RODZINNE DLA WSZYSTKICH, Cena dla pobytu 8 dniowego (7 noclegów) to 690zł os dorosła i 540zł dziecko do 12l.(Dzieci do lat 3 gratis). Turnusy zaczynają się od 26.06 (10%rabat), trwają cyklicznie od piątku do piątku. i kończą się 28.08(10% rabat) Zapewniamy dużo atrakcji , wycieczki z przewodnikiem górskim, ogniska, zabawy na miejscu, atrakcje w mieście.

..............................................................................................................................................................................................................................**************************************************************************************************************************************************** 

 Dodatkowe posiłki dla Naszych Gości lub dla Gości z sąsiednich pensjonatów: 

Śniadanie 15zł osoba  dorosła...../dzieci do 10 l.....8zł

Obiadokolacja 25 osoba dorosła......./dzieci do 10 l...... 15zł 

Posiłki wydawane są w godzinach:

Śniadanie 8:00-9:00
Obiadokolacja 17:00-18:30

*  Noclegi sprzedajemy razem z ofertą gastronomiczną.

 

====================================================================

** BB - Oferty zawierające opcję Bed & Breakfast (B&B) obejmują oprócz noclegu jedynie śniadanie.

** HB-  Inaczej wyżywienie typu half-board (HB). Oferty tego typu obejmują oprócz noclegu także dwa posiłki: śniadanie oraz obiadokolację. Opcja śniadania i obiadokolacji nie obejmuje napojów.

===================================================================================

 

Warunkiem koniecznym dla dokonania rezerwacji jest uiszczenie przedpłaty w formie zadatku / przelewu, lub wpłaty przekazem pocztowym/ uiszczonej do trzech dni roboczych od daty dokonania rezerwacji w wysokości umówionej tj, części lub całości  wartości  pobytu (liczy się data wpływu).

Wpłaty dokonuje się na numer rachunku bankowego PKO.BP.  63 1020 5297 0000 1502 0084 5594  (Tylko wpłaty w PLN.)

   Dla EUR :   WBKPPLPP  PL 91 1090 1984 0000 0001 2959  1362  (Tylko wpłaty w walucie EURO)

Rezerwacja będzie nieskuteczna w przypadku braku wpłaty zadatku w określonym powyżej terminie ,(Wyjątek stanowi sytuacja, gdy pozostają wolne miejsca w czasie krótszym niż 2dni przed planowanym przyjazdem).

W przypadku braku przybycia bez anulowania rezerwacji, oraz podczas pobytu osoba dokonująca rezerwacji ma obowiązek zapłaty 100 % wartości rezerwowanego pobytu.

Rozliczenie za pobyt następuje w momencie przybycia i zameldowania Gości.  Przy wyjeździe Gości, powstaje obowiązek "oddania" pokoju obsłudze w celu sprawdzenia jego stanu.

Wystawiamy faktury VAT.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również