PENSJONAT ORŁÓWKA

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 75
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do naszego pensjonatu „Orłówka”, który znajduje się  w Kościelisku, 4 km od centrum Zakopanego i 2 km od wyciągu narciarskiego „Szymoszkowa”. Atrakcyjne położenie w sercu malowniczych Tatr jest ogromną zaletą tego miejsca a widok na Giewont i panoramę Tatr z każdego apartamentu  dostarcza wyjątkowych wrażeń. Wypoczynkowy charakter „Orłowki”  podkreśla lokalizacja - dom stoi na cichej i spokojnej ulicy Nędzy Kubińca  i jest doskonałą  bazą wypadową dla entuzjastów turystyki i sportów o każdej porze roku. Znajdą tu dla siebie miejsce zarówno zwolennicy aktywnego wypoczynku, jak i osoby rozkochane w spacerach po malowniczych dolinach tatrzańskich. Do dyspozycji naszych gości  jest duży
czytaj więcej
Zapraszamy do naszego pensjonatu „Orłówka”, który znajduje się  w Kościelisku, 4 km od centrum Zakopanego i 2 km od wyciągu narciarskiego „Szymoszkowa”. Atrakcyjne położenie w sercu malowniczych Tatr jest ogromną zaletą tego miejsca a widok na Giewont i panoramę Tatr z każdego apartamentu  dostarcza wyjątkowych wrażeń.
Wypoczynkowy charakter „Orłowki”  podkreśla lokalizacja - dom stoi na cichej i spokojnej ulicy Nędzy Kubińca  i jest doskonałą  bazą wypadową dla entuzjastów turystyki i sportów o każdej porze roku. Znajdą tu dla siebie miejsce zarówno zwolennicy aktywnego wypoczynku, jak i osoby rozkochane w spacerach po malowniczych dolinach tatrzańskich. Do dyspozycji naszych gości  jest duży parking na terenie posesji.
 
"Orłówka" to 9 kompleksowo wyposażonych apartamentów z dostępem do sieci wi-fi , każdy przeznaczony dla czterech osób. Drewniane meble, pastelowe zasłony, zdjęcia zakopiańskiego artysty fotografika Roberta Gąsienicy zdobiące wnętrza  stwarzają ciepłą atmosferę. Wystrój pokoi  sprzyja relaksowi a nowoczesne wyposażenie stwarza możliwości do komfortowego spędzania wolnego czasu.
Naszym priorytetem jest dbałość o czystość i higienę pensjonatu.
 
Do dyspozycji gości jest sypialnia, salon z aneksem kuchennym  i łazienką oraz zamykane szafki na narty.
 
Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 14.00 a kończy się o godzinie 10.00 dnia następnego.
zwiń

Zobacz również