Pokoje do wynajęcia Olsztyn

Pokoje do wynajęcia Olsztyn w miejscowości Olsztyn
Google Ads 300x250

Olsztyn
ul. Księżycowa 1
10-900 Olsztyn
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Posiadamy do wynajęcia pokoje w prywatnym budynku. Do dyspozycji Gości pokoje: 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone w komplet pościeli, telewizję. W całym budynku dostęp do internetu bezprzewodowego. Częśći pokoi posiada własne łazienki, pozostałe z dostepem do wspólnej łazienki. Do dyspozycji Gości jest: wyposażona kuchnia, pralnia,  parking, miejsce wypoczynku na terenie posesji. Z budynku 10 minut drogi do Jeziora Kortowskiego z przystanią i wypożyczalnią sprzętu wodnego, kortów tenisowych oraz stadniny koni. Olsztyn - jest to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji
czytaj więcej

Posiadamy do wynajęcia pokoje w prywatnym budynku. Do dyspozycji Gości pokoje:

  • 1-osobowe,
  • 2-osobowe,
  • 3-osobowe.

Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone w komplet pościeli, telewizję. W całym budynku dostęp do internetu bezprzewodowego. Częśći pokoi posiada własne łazienki, pozostałe z dostepem do wspólnej łazienki.

Do dyspozycji Gości jest:

  • wyposażona kuchnia,
  • pralnia, 
  • parking,
  • miejsce wypoczynku na terenie posesji.

Z budynku 10 minut drogi do Jeziora Kortowskiego z przystanią i wypożyczalnią sprzętu wodnego, kortów tenisowych oraz stadniny koni.

Olsztyn - jest to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn położony jest nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierze Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. 

Atrakcje:

*Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie,

*Muzeum przyrody,

*Dom Gazety Olsztyńskiej - Oddział Muzeum Warmii i Mazur,

*Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku,

*Miejski Ośrodek Kultury Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności Olsztyn,

*Rynek w Olsztynie.

 

 

 

zwiń

Zobacz również