Willa BAWARKA

Willa  BAWARKA w miejscowości Piechowice

Piechowice
ul. Plac Wczasowy 6
58-573 Piechowice
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

    Bawarka to miejsce dla szukających pięknych górskich krajobrazów, szlaków turystycznych, ciszy i twórczego spokoju. To idealna baza wypadowa na wędrówki piesze i rowerowe w góry, wycieczki samochodowe do Czech i Niemiec. To miejscem, w którym możesz "żyć chwilą" a każdy następny dzień "chwytać z radością".       Oferujemy Państwu, schludnie i komfortowo urządzone pokoje wyposażone w stylowe nowoczesne meble oraz przedmioty stwarzające miłą atmosferę wypoczynku. Zaprojektowane tak aby zachowały piękno klasycznej architektury Bawarki, jednocześnie pozostając w zgodzie z jej historycznym duchem budowli. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, niezbędny sprzęt TV Sat  i dostęp do znajdującej się tuż obok
czytaj więcej
    Bawarka to miejsce dla szukających pięknych górskich krajobrazów, szlaków turystycznych, ciszy i twórczego spokoju. To idealna baza wypadowa na wędrówki piesze i rowerowe w góry, wycieczki samochodowe do Czech i Niemiec. To miejscem, w którym możesz "żyć chwilą" a każdy następny dzień "chwytać z radością".
 
    Oferujemy Państwu, schludnie i komfortowo urządzone pokoje wyposażone w stylowe nowoczesne meble oraz przedmioty stwarzające miłą atmosferę wypoczynku. Zaprojektowane tak aby zachowały piękno klasycznej architektury Bawarki, jednocześnie pozostając w zgodzie z jej historycznym duchem budowli. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, niezbędny sprzęt TV Sat  i dostęp do znajdującej się tuż obok pokoi, w pełni wyposażonej kuchni. Na terenie naszego obiektu działa internet bezprzewodowy. Zapraszamy do oglądania Galerii Foto naszego domu, gdzie każdy pokój ma swoją osobną prezentację.
 
    Pokój  typu studio - to idealne mieszkanie dla nowożeńców i solenizantów obchodzących miesiąc miodowy oraz rodzin pragnących wypocząć w intymnej przestrzeni. Studio posiada  własny w pełni wyposażony aneks kuchenny, dwa łóżka - małżeńskie i rozkładane dwuosobowe. Dużo okien w pomieszczeniu sprawia, że jest mocno rozświetlone i jednocześnie pozwala nacieszyć oczy pięknymi widokami. Cena w zależności od długości pobytu i ilości osób 65-85 zł za osobę.  
 
   Pokój dwuosobowy  o powierzchni 16m2, wyposażony jest w duże małżeńskie łóżko. Zaletą tego pokoju jest duża i przestronna łazienka z kabiną z głębokim brodzikiem. Na specjalne życzenie Gości umożliwiamy rezerwację pokoju z  dostawką - cena w zależności od długości pobytu 50-65 zł.
 
   Pokój trzyosobowy, o powierzchni 18m2 z łożem małżeńskim i łóżkiem jednoosobowym. Łazienka oraz balkon z przepięknym widokiem. Cena w zależności od długości pobytu 50-60 zł od osoby za dobę.
 
   Pokój czteroosobowy o powierzchni 20m2, wyposażony jest w cztery łóżka, jedno małżeńskie i dwa 1-osobowe. Pokój posiada  balkon z widokiem na pobliskie wzgórza. Cena w zależności od długości pobytu 40-45 zł za osobę.
 
   Dla naszych Gości udostępniamy:
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny
  • ogrzewaną i gustownie urządzoną werandą z kominkiem
  • pięknie usytuowany widokowy taras
  • grill w ogrodzie
  • internet bezprzewodowy i ogrodzony bezpieczny parking w cenie pokoju
Przyjmujemy Gości przez cały rok !
zwiń

Zobacz również