Pokoje Gościnne Janka

Od 35 zł

Gliczarów Górny 112C
34-425 Biały Dunajec
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gliczarów Góry Pokoje gościnne Janka to obiekt położony na południowym stoku Gliczarowa skąd rozpościera się najpiękniejszy w Gliczarowie widok na całą panoramę TATR. Oferujemy pokoje z łazienkami, w całym obiekcie jest dostępny bezprzewodowy, bezpłatny internet. Obok domu można urządzić ognisko, grilla. Na zamówienia klienta możemy zamówić przejazd kuligiem. Gliczarów Górny jest położony 11 km od Zakopanego i zaledwie 4 km od basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej i Szaflarach, 7km od basenów "Bania" w Białce Tatrzańskiej. Wyciągi narciarskie w Gliczarowie znajdują się w odległości od 500 m do 1500 m, wyciągi w Bukowienie Tatrzańskiej ok. 4 km, przystanek bus 150 m.
czytaj więcej

Gliczarów Góry Pokoje gościnne Janka to obiekt położony na południowym stoku Gliczarowa skąd rozpościera się najpiękniejszy w Gliczarowie widok na całą panoramę TATR.

Oferujemy pokoje z łazienkami, w całym obiekcie jest dostępny bezprzewodowy, bezpłatny internet. Obok domu można urządzić ognisko, grilla. Na zamówienia klienta możemy zamówić przejazd kuligiem. Gliczarów Górny jest położony 11 km od Zakopanego i zaledwie 4 km od basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej i Szaflarach, 7km od basenów "Bania" w Białce Tatrzańskiej. Wyciągi narciarskie w Gliczarowie znajdują się w odległości od 500 m do 1500 m, wyciągi w Bukowienie Tatrzańskiej ok. 4 km, przystanek bus 150 m.

Akceptujemy zwierzęta.

Za pobyt można płacić gotówką lub przelewem.

zwiń

Zobacz również