Pokoje gościnne Letnik

Od 35 zł

Ustronie Morskie
ul. Górna 9
78-111 Ustronie Morskie
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne blisko morza w Ustroniu Morskim zapraszamyPokoje gościnne w domu jednorodzinnym położonym 450 m od plaży w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiego parku oraz Parku wodnego, stosunkowo niedaleko od centrum miasta jednakże wolna od jego wieczornych hałasów. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe wyposażone są w TV,i sprzęt plażowy, czajnik. W obiekcie znajdują duża kuchnia, w której istnieje możliwość odgrzania posiłków.W pobliżu znajduje się kilka restauracji, barów, serwujących smaczne, acz niedrogie obiady domowe. Istnieje możliwość parkowania auta na posesji. Za domem znajduje się ogródek z małym placem zabaw oraz przygotowanym grillem. 
czytaj więcej

Pokoje gościnne blisko morza w Ustroniu Morskim zapraszamy

Pokoje gościnne w domu jednorodzinnym położonym 450 m od plaży w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiego parku oraz Parku wodnego, stosunkowo niedaleko od centrum miasta jednakże wolna od jego wieczornych hałasów.

Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe wyposażone są w TV,i sprzęt plażowy, czajnik. W obiekcie znajdują duża kuchnia, w której istnieje możliwość odgrzania posiłków.

W pobliżu znajduje się kilka restauracji, barów, serwujących smaczne, acz niedrogie obiady domowe. Istnieje możliwość parkowania auta na posesji.

Za domem znajduje się ogródek z małym placem zabaw oraz przygotowanym grillem. 

zwiń

Zobacz również