Pokoje Gościnne ROZTOKA

Od 20 zł

Jarkowice 120
58-420 Lubawka
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne Roztoka zapraszają w Karkonosze przez cały rok- sylwester, ferie, na majówkę, weekend, urlop, wakacje. Do dyspozycji gości są dwa pokoje 2 osobowe oraz jeden 4 osobowy z możliwością dostawienia miejsc. Łazienka wspólna. Ponadto do dyspozycji duża sala na wspólne biesiadowanie, hol z TV oraz kuchnia, w której można przygotowywać indywidualne posiłki. Cena za dzień pobytu już od 20 zł od osoby.   Nasz dom położony jest w Jarkowicach, malowniczej okolicy wschodnich Karkonoszy. Szczególne miejsce dla tych którzy cenią sobie spokój, ciszę i bliskość przyrody.   Lokalizacja naszej miejscowości zapewnia wspaniałe możliwości wypoczynku z bezpośrednim wyjściem na szlaki turystyczne
czytaj więcej

Pokoje Gościnne Roztoka zapraszają w Karkonosze przez cały rok- sylwester, ferie, na majówkę, weekend, urlop, wakacje.

Do dyspozycji gości są dwa pokoje 2 osobowe oraz jeden 4 osobowy z możliwością dostawienia miejsc. Łazienka wspólna. Ponadto do dyspozycji duża sala na wspólne biesiadowanie, hol z TV oraz kuchnia, w której można przygotowywać indywidualne posiłki.
Cena za dzień pobytu już od 20 zł od osoby.
 
Nasz dom położony jest w Jarkowicach, malowniczej okolicy wschodnich Karkonoszy. Szczególne miejsce dla tych którzy cenią sobie spokój, ciszę i bliskość przyrody.
 
Lokalizacja naszej miejscowości zapewnia wspaniałe możliwości wypoczynku z bezpośrednim wyjściem na szlaki turystyczne czy ścieżki rowerowe w tej części Karkonoszy. Blisko do przejść granicznych z Czechami w Lubawce i na Przełęczy Okraj, ponadto turystyczne piesze przejścia na szlaki po obu stronach granicy.
 
W domu jest bezprzewodowy internet WiFi. Dom otoczony jest pięknym terenem, z własnym strumykiem i stawkiem. Ma miejsca do biesiadowania przy grillu lub ognisku. Obok budynku dla zmotoryzowanych parking.
UWAGA - proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności pokoi.
 
Dysponujemy pokojami:
  • 2 - osobowe
  • 4 - osobowe
Wyposażenie pokoi:
  • internet
zwiń

Zobacz również