Pokoje Gościnne SREBRNE ŚWIERKI

Od 35 zł

Warszawa
ul. Piechurów 6
04-696 Warszawa
Mazowsze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom położony jest w cichej i spokojnej częci Warszawy - w Aninie (dzielnica Wawer). Dzieli go zaledwie 10 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusów komunikacji miejskiej i sklepy. Przed domem rosną rozłożyste świerki, a z tyłu znajduje się ogród. Z obu stron budynku znajdują sie liczne tarasy i balkony. do wewnątrz prowadzą dwa wejścia. Do dyspozycji gości jest 13 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, duża, wyposażona kuchnia, pokój dzienny z dużym telewizorem oraz kilka łazienek i toalet. W kuchni znajduje się 4-palnikowa kuchenka gazowa, mikrofala, duża lodówka z zamrażarką, naczynia kuchenne i sztućce. Jest także miejsce
czytaj więcej

Dom położony jest w cichej i spokojnej częci Warszawy - w Aninie (dzielnica Wawer). Dzieli go zaledwie 10 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusów komunikacji miejskiej i sklepy. Przed domem rosną rozłożyste świerki, a z tyłu znajduje się ogród. Z obu stron budynku znajdują sie liczne tarasy i balkony. do wewnątrz prowadzą dwa wejścia.

Do dyspozycji gości jest 13 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, duża, wyposażona kuchnia, pokój dzienny z dużym telewizorem oraz kilka łazienek i toalet. W kuchni znajduje się 4-palnikowa kuchenka gazowa, mikrofala, duża lodówka z zamrażarką, naczynia kuchenne i sztućce. Jest także miejsce do spożycia posiłku - stół i krzesła. W pokojach znajdują się wygodne łóżka (tylko parterowe), szafki nocne, szafy, krzesła i stoliki. Przy kazdym łóżku jest dywanik. Pokoje wyposażone są w czajniki (kawa i herbata na życzenie). Do pokoju możemy wstawić telewizor (w cenie pokoju).
Dom jest, po ukończonym na początku grudnia 2012 r., remoncie generalnym (częściowa przebudowa, malowanie, zmiana wyposażenia). Przy dłuższych pobytach (powyżej 5 dni) ceny mogą być negocjowane. W pobliżu znajdują sie przystanki autobusów komunikacji miejskiej: 521- przytstanek PKP Anin (do Dw. Centralnego, do metra "Centrum", do centrum, Stadionu Narodowego, na Ochotę) 119 - przystanek PKP Anin (do metra "Pole Mokotowskie", na Mokotów) 213 - przytanek Piechurów (na Gocław) N22 - przystanek PKP Anin, linia nocna (na Dw. centralny, do Centrum, do metra).
 
Serdecznie zapraszamy!
 
zwiń

Zobacz również