Pokoje Gościnne U FIFI

Od 50 zł

Iława
ul. Sucharskiego 1
14-200 Iława
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Pokoje Gościnne U FIFI   Obiekt położony jest ok. 1,5 km od centrum Iławy, dokąd można dojechać komunikacją miejską (autobus nr 2). Pokoje zlokalizowane są w nowym budynku, na najniższej kondygnacji- zapewnione jest osobne wejście.   Oferujemy 4 pokoje: 1) dwa pokoje 5 osobowe- 2 podwójne łóżka i 1 pojedyncze 2) 4 osobowy- 2 podwójne łóżka 3) 2 osobowy- 1 podwójne łóżko,   W każdym pokoju jest telewizor i szafy na ubrania. Ponadto do dyspozycji gości są dwa aneksy kuchenno- jadalne bez możliwości gotowania, za to wyposażone w mikrofalówki, czajniki i naczynia (talerze, szklanki, sztućce) oraz dwie łazienki z
czytaj więcej

 

Pokoje Gościnne U FIFI

 

Obiekt położony jest ok. 1,5 km od centrum Iławy,

dokąd można dojechać komunikacją miejską (autobus nr 2).

Pokoje zlokalizowane są w nowym budynku, na najniższej kondygnacji- zapewnione jest osobne wejście.

 
Oferujemy 4 pokoje:
1) dwa pokoje 5 osobowe- 2 podwójne łóżka i 1 pojedyncze
2) 4 osobowy- 2 podwójne łóżka
3) 2 osobowy- 1 podwójne łóżko,
 
W każdym pokoju jest telewizor i szafy na ubrania.
Ponadto do dyspozycji gości są dwa aneksy kuchenno- jadalne bez możliwości gotowania, za to wyposażone w mikrofalówki, czajniki i naczynia (talerze, szklanki, sztućce) oraz dwie łazienki z prysznicem.
 
Obiekt otoczony jest dużym ogrodem, w którym zapewnione jest miejsce do posiedzenia. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska.
 
Zapewniamy bezpłatny parking na terenie obiektu.
 
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się:
1) ok. 20 m- plac zabaw dla dzieci, boisko Orlik, kościół katolicki, przystanek autobusowy linii nr 2 (zarówno do jak i z centrum; linia tą można dojechać również do głównego dworca PKP Iława Główna i PKS), przystanek PKS, salon kosmetyczny „Sekrety urody”
2) ok. 50 m- dwa sklepy ogólnospożywcze; pomost dla wędkarzy,
3) ok. 500m- market Intermarche i Bricomarche; plaża miejska; przystanie „Skarbek” i „Biskaje” z możliwością wynajęcia jachtów,
4) ok. 1500 m- centrum miasta (kino, amfiteatr, restauracje, puby, pływalnia, kręgielnia, statek wycieczkowy Ilavia);
5) ok. 3000 m- stadnina koni
 
Wystawiamy rachunki.
Kwatera czynna przez cały rok.


Iława to miasto 
 nad południowym krańcem najdłuższego polskiego jeziora - Jeziorak.  Ze względu na doskonałe położenie w tym zakątku kraju, rozwija się szeroko uprawiana turystyka piesza, rowerowa oraz wodna.  Przez miasto przepływa rzeka Iławka, otaczają je piękne lasy i jeziora.  Dodatkową atrakcją stanowią liczne szlaki kajakowe. Turyści równie chętnie korzystają z możliwości uprawiania  jeździectwa, czyli turystyki konnej. Znajduję się tutaj też wiele zabytków takich jak np: XIV-wieczny gotycki kościół z rokokowym ołtarzem, ratusz na rynku, młyn położonego nad rzeką Iławką, zabytkowe kamieniczki.  


 
zwiń

Zobacz również