Pokoje Gościnne u Marty

Od 35 zł

Władysławowo
ul. Zuchów 11
84-120 Władysławowo
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Nasz ośrodek położony jest we Wladyslawowie powyżej Centralnego Osrodka Sportu- na osiedlu Cetniewo. Oddalenie od glównej szosy zapewnia cisze i kameralną atmosferę pozwalającą odetchnąć od miejskiego gwaru. Odleglość od morza to ok. 800m. Kwatery znajdują się w dwóch budynkach mieszkalnych oferujacych zróznicowane wyposazenie tzn. pokoje dzielimy na te z łazienka i z łazienka wspólną, każdy pokój posiada telewizor, sprzęt plażowy, w większosci dostepne są czajniki elektryczne. Standard łazienek oraz wyposażenie pokoi jest bardzo dobry. Do dyspozycji turystów są lodówki na korytarzach. Parking na posesji jest bezpłatny (niestrzeżony), jest wydzielone miejsce do grillowania. Umożliwiamy także pobyt grupom zorganizowanym. Posiadamy również apartament.
czytaj więcej

Nasz ośrodek położony jest we Wladyslawowie powyżej Centralnego Osrodka Sportu- na osiedlu Cetniewo. Oddalenie od glównej szosy zapewnia cisze i kameralną atmosferę pozwalającą odetchnąć od miejskiego gwaru. Odleglość od morza to ok. 800m. Kwatery znajdują się w dwóch budynkach mieszkalnych oferujacych zróznicowane wyposazenie tzn. pokoje dzielimy na te z łazienka i z łazienka wspólną, każdy pokój posiada telewizor, sprzęt plażowy, w większosci dostepne są czajniki elektryczne. Standard łazienek oraz wyposażenie pokoi jest bardzo dobry. Do dyspozycji turystów są lodówki na korytarzach. Parking na posesji jest bezpłatny (niestrzeżony), jest wydzielone miejsce do grillowania. Umożliwiamy także pobyt grupom zorganizowanym.

Posiadamy również apartament.
 
Uwaga!!! Doba hotelowa kończy się o godz. 10 a zaczyna o 14. 
Opłate za pobyt regulujemy w dniu przyjazdu
 
W obrębie 2kilometrów znajdują się: stadnina koni, country miraż, lisi jar. Dla grup zorganizowanych na życzenie dostępna jest sala gimnastyczna. 
 
Niska cena, bogate wyposażenie pokoi, kompetentna obsluga, ciekawe polozenie.
 
Zapraszamy!!!
zwiń

Zobacz również