Pokoje nad rzeką Wieprz

Od 35 zł

Bagno 22A
22-470 Zwierzyniec
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w cichym i przytulnym miejscu w miejscowości Bagno, 2 km od centrum Zwierzyńca.     Do dyspozycji mamy 4 pokoje dwuosobowe z łazienkami, TV, WiFi, które znajdują się w oddzielnym budynku oddanym wyłącznie do użytku Gości.   Dodatkowo przygotowaliśmy także aneks kuchenny, gdzie we własnym zakresie można przygotowywać posiłki.     Dysponujemy także drewnianym, ośmioosobowym domkiem z trzema sypialniami, salonem, kuchnią oraz łazienką.     Ponadto oferujemy udogodnienia takie jak pole namiotowe, grill oraz miejsce na ognisko.     Położenie naszej posesji stanowi doskonałe miejsce na spacery ze względu na pobliskie szlaki turystyczne i rowerowe. Można tu
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa

na wypoczynek w cichym i przytulnym miejscu

w miejscowości Bagno, 2 km od centrum Zwierzyńca.
 
 
Do dyspozycji mamy 4 pokoje dwuosobowe z łazienkami, TV, WiFi, które znajdują się w oddzielnym budynku oddanym wyłącznie do użytku Gości.
 
Dodatkowo przygotowaliśmy także aneks kuchenny, gdzie we własnym zakresie można przygotowywać posiłki.
 
 
Dysponujemy także drewnianym, ośmioosobowym domkiem z trzema sypialniami, salonem, kuchnią oraz łazienką.
 
 
Ponadto oferujemy udogodnienia takie jak pole namiotowe, grill oraz miejsce na ognisko.
 
 
Położenie naszej posesji stanowi doskonałe miejsce na spacery ze względu na pobliskie szlaki turystyczne i rowerowe. Można tu także spędzać czas na wędkowaniu dzięki temu, że nasze budynki znajdują się bezpośrednio nad rzeką Wieprz.
zwiń

Zobacz również