Pokoje Siedlisko

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 278
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat Siedlisko jest to drewniany w pełni odrestaurowany regionalny dom w góralskim stylu z klimatem i duszą, z pokojami 2-,3-,4- osobowymi, z łazienką i TV. Do dyspozycji gości dostępna jest jadalnia na 50- miejsc, w której podawane są śniadania, możliwość wykupienia obiadokolacji. Dla chwil relaksu obiekt dysponuje salą kominkową z wypoczynkiem i wyposażonym aneksem kuchennym, salą do ćwiczeń,  pięknie zagospodarowanym terenem zielonym. Ruska BANIA  z hydromasazem na 12 osób, altana z grillem i plac zabaw dla dzieci.     Pensjonat Siedlisko usytuowany jest na terenie wiejskim, w centrum miejscowosci, w pobliżu rzeki Białki, gdzie znajdują się doskonałe warunki do pieszych
czytaj więcej
Pensjonat Siedlisko jest to drewniany w pełni odrestaurowany regionalny dom w góralskim stylu z klimatem i duszą, z pokojami 2-,3-,4- osobowymi, z łazienką i TV. Do dyspozycji gości dostępna jest jadalnia na 50- miejsc, w której podawane są śniadania, możliwość wykupienia obiadokolacji. Dla chwil relaksu obiekt dysponuje salą kominkową z wypoczynkiem i wyposażonym aneksem kuchennym, salą do ćwiczeń,  pięknie zagospodarowanym terenem zielonym. Ruska BANIA  z hydromasazem na 12 osób, altana z grillem i plac zabaw dla dzieci.
 
 
Pensjonat Siedlisko usytuowany jest na terenie wiejskim, w centrum miejscowosci, w pobliżu rzeki Białki, gdzie znajdują się doskonałe warunki do pieszych spacerow i rowerowych wypadów.
 
W odległości około 300 metrów znajduje się kościół parafialny oraz szkoła z zagospodarowanym boiskiem sportowym. Latem czeka na Was wrotkarnia i tor kartingowy, a zimą dla fanów łyżew- lodowisko. Około 500 metrów od Pensjonatu położony jest bardzo nowoczesny kompleks narciarski "KOTELNICA" z wieloma wyciągami, szkółkami narciarskimi i wspaniale przygotowanymi trasami oraz Baseny Termalne "BANIA".
 
 
Akceptujemy małe zwierzęta
 
 
W Pensjonacie Siedlisko obowiązuje zakaz palenia.
 
 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodatkowym atutem pobytu u nas jest Karta Tatrzańska 

Karta Tatrzańska

zwiń

Zobacz również