Pokoje u Krystyny

Od 35 zł

Zakopane
ul. Kościeliska 81
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Blisko Centrum - w zabytkowej części Zakopanego   "Pokoje u Krystyny" znajdują się w odległości około jednego kilometra od Centrum, przy ul. Kościeliskiej otoczonej XIX-to wieczną zabudową. Widok z jego okien rozpościera się z jednej strony na urzekającą serca turystów panoramę Tatr z Giewontem w roli głównej, a z drugiej na Stok Gubałówki oraz Polanę Szymoszkową, gdzie znajdują się wyciągi dla narciarzy oraz otwarte kąpilpelisko termalne otwarte w okresie letnim.   Do dyspozycji Gości udostępniamy 11 pokoi z 31-jednoma miejscami noclegowymi.   Pokoje są w pełni wyposażone 2-os, 3-os i 4-osobowe, z łazienkami, w tym jeden pokój 5-osobowy z
czytaj więcej
Pokoje Blisko Centrum - w zabytkowej części Zakopanego
 
"Pokoje u Krystyny" znajdują się w odległości około jednego kilometra od Centrum, przy ul. Kościeliskiej otoczonej XIX-to wieczną zabudową. Widok z jego okien rozpościera się z jednej strony na urzekającą serca turystów panoramę Tatr z Giewontem w roli głównej, a z drugiej na Stok Gubałówki oraz Polanę Szymoszkową, gdzie znajdują się wyciągi dla narciarzy oraz otwarte kąpilpelisko termalne otwarte w okresie letnim.
 
Do dyspozycji Gości udostępniamy 11 pokoi z 31-jednoma miejscami noclegowymi.
 
Pokoje są w pełni wyposażone 2-os, 3-os i 4-osobowe, z łazienkami, w tym jeden pokój 5-osobowy z własną kuchnią. Na terenie obiektu znajduje się  Cafe Bar "Zakręt", którego specjalnością są domowej roboty pyszne pierogi oraz sycący placek po zbójnicku. W barze dostępny jest także szeroki asortyment napojów i trunków alkoholowych. Klimat baru podkreśla buchający z kominka ogień.
 
Na zewnątrz pensjonatu znajduje się taras, który w upalne dni stanowi doskonałe miejscem do opalania się, a ciepłe wieczory doskonałe miejsce do grilowania. Kilka metrów od obiektu znajdują się przystanki autobusowe, na których zatrzymują się busy rozwożące turystów do ciekawych szlaków i dolin, z których najpopularniejsze to Dolina Chochołowska oraz Dolina Kościeliska.
zwiń

Zobacz również