Pokoje U Teresy

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Nadwodnia 1A
34-532 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy przez cały rok! Pensjonat "U Teresy" w Czarnej Górze. Domek na uboczu pod lasem nad brzegiem strumienia za oknem widok na całe Tatry, do których jest  stąd niewiarygodnie blisko tuż obok Białka i Bukowina ze swoimi wyciągami i trasami narciarskimi, w odległości ok. 1km, a na miejscu wyciąg w odległosci 300m. Granica ze Słowacją i osławione kąpieliska termalne, kilka kroków od domu przepływa najczystsza rzeka w Polsce Białka. Doskonałe warunki dla każdej formy wypoczynku. Oferujemy: komfortowe warunki pokoje z łazienkami, możliwość wyżywienia kuchnia domowa, sala kominkowa grill możliwość zorganizowania takich atrakcji jak kulig ognisko czy grzybobranie. Odległości: wyciąg
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

Pensjonat "U Teresy" w Czarnej Górze.
Domek na uboczu pod lasem nad brzegiem strumienia za oknem widok na całe Tatry, do których jest  stąd niewiarygodnie blisko tuż obok Białka i Bukowina ze swoimi wyciągami i trasami narciarskimi, w odległości ok. 1km, a na miejscu wyciąg w odległosci 300m.
Granica ze Słowacją i osławione kąpieliska termalne, kilka kroków od domu przepływa najczystsza rzeka w Polsce Białka.
Doskonałe warunki dla każdej formy wypoczynku.

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pokoje z łazienkami,
  • możliwość wyżywienia kuchnia domowa,
  • sala kominkowa
  • grill
  • możliwość zorganizowania takich atrakcji jak kulig ognisko czy grzybobranie.

Odległości:

  • wyciąg w odległosci 300m.
  • Białka i Bukowina ze swoimi wyciągami i trasami narciarskimi, w odległości ok. 1km,
  • AQUA PARK w Bukowinie Tatrzańskiej 5km
  • AQUA PARK w Szaflarach 10km

 

Idealnym miejscem na udany wypoczynek dla wszystkich: dorosłych i dzieci, o każdej porze roku, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią, czy zimą jest Białka Tatrzańska. W jej najbliższej okolicy znaleźć można różne ciekawe i wyjątkowe miejsca do zwiedzania lub uprawiania czynnego wypoczynku oraz zapierające dech w piersiach, cudowne górskie widoki, a dla wielbicieli białego szaleństwa - wiele ośrodków i wyciągów narciarskich, idealnych do uprawiania sportów zimowych. Miejscowość pod względem infrastruktury turystycznej jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich - szczególnie zimą ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych.

zwiń

Zobacz również