RAPISZKA

Od 300 zł

Myczków 15
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

    Majówka w Bieszczadach? A może dłuższe rodzinne wakacje? U nas możesz spędzić wyjątkowe chwile o każdej porze roku! Rapiszka to dom całoroczny, którego lokalizacja sprawia, że jest świetną bazą wypadową  na bieszczadzkie szlaki i atrakcje.     Oferujemy Państwu całoroczny domek w Myczkowie 6-10 osobowy w spokojnej okolicy, usytuowane w odległości 2,5 km od Polańczyka i 4 km od zapory solińskiej. Dom jest w pełni wyposażony i posiada: 3 sypialnie (w jednej łóżko małżeńskie, w drugiej łóżko małżeńskie oraz łóżko pojedyncze i w trzeciej trzy łóżka pojedyncze) z dwóch pokoi wyjście na duży balkon. salon z Tv połączony
czytaj więcej

 

 

Majówka w Bieszczadach? A może dłuższe rodzinne wakacje? U nas możesz spędzić wyjątkowe chwile o każdej porze roku! Rapiszka to dom całoroczny, którego lokalizacja sprawia, że jest świetną bazą wypadową  na bieszczadzkie szlaki i atrakcje.

 

 

Oferujemy Państwu całoroczny domek w Myczkowie 6-10 osobowy w spokojnej okolicy, usytuowane w odległości 2,5 km od Polańczyka i 4 km od zapory solińskiej. Dom jest w pełni wyposażony i posiada:

  • 3 sypialnie (w jednej łóżko małżeńskie, w drugiej łóżko małżeńskie oraz łóżko pojedyncze i w trzeciej trzy łóżka pojedyncze) z dwóch pokoi wyjście na duży balkon.

  • salon z Tv połączony z przestronnym zadaszonym tarasem z meblami ogrodowymi.

  • 2 łazienki 

  • w pełni wyposażona kuchnia

  • grill, zmywarka, płyta indukcyjna, wi-fi, parking


Myczków już prawie połączony jest z Polańczykiem – a to jeden z najpopularniejszych kurortów nad jeziorem solińskim. W okolicy Myczkowa przebiega wiele turystycznych ścieżek pozwalających odkryć najpiękniejsze zakątki tej części Bieszczadów. Największą zaletą wsi jest położenie tuż przy Zalewie Solińskim wykorzystywanym do uprawiania różnego rodzaju aktywności i sportów związanych z wodą. Interesującą atrakcją w Myczkowie jest Muzeum Kultury Bojków, w którym zgromadzone zostały rozmaite pamiątki w postaci strojów, wyposażenia i przedmiotów codziennego użytku, które przedstawiają życie i kulturę Bojków wysiedlonych po zakończeniu wojny z Bieszczad na tereny dzisiejszej Ukrainy.  

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Koszt wynajmu od 300 zł - od 6 osób w celu ustalenia ceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego.

Dane do przelewu:

Ewa Organ

ul. Ogrodowa 3/36
38-700 
Ustrzyki Dolne

Nr konta: 78 8642 1012 3003 1216 0585 0001

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również