Schronisko Duninowo

Schronisko Duninowo w miejscowości Ustka
Google Ads 300x250

Duninowo 43
76-270 Ustka
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Opis

Młodzieżowe schronisko w Duninowie, położone jest w województwie Pomorskim, powiecie Słupskim niedaleko drogi wojewódzkiej Ustka-Darłowo w gminie Ustka (Około 5 km do samej Ustki). Schronisko znajduje się na zadbanej, ogrodzonej działce w cichym ustronnym miejscu,  zapewnia nam to komfortowy odpoczynek, w spokoju oraz ciszy. Ogrzewanie w schronisku działa przez cały rok.OFERUJEMY:-noclegi dla grup zorganizowanych ( i nie tylko) - 50 miejsc,-noclegi w pokojach 3,4,5,6 osobowych,-stołówkę,-toalety,-kuchnia podręczna,-boiska: do piłki nożnej, siatkówki, plac zabaw-stół do ping-ponga-salę rekreacyjną z TV-Wi-Fi-parkingOkoliczne atrakcje to między innymi:  Skansen Wsi Słowińskiej w Klukach, Słowiński Park Narodowy, Park Krajobrazowy "Dolina Słupi", Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie, Gospodarstwo
czytaj więcej

Młodzieżowe schronisko w Duninowie, położone jest w województwie Pomorskim, powiecie Słupskim niedaleko drogi wojewódzkiej Ustka-Darłowo w gminie Ustka (Około 5 km do samej Ustki). Schronisko znajduje się na zadbanej, ogrodzonej działce w cichym ustronnym miejscu,  zapewnia nam to komfortowy odpoczynek, w spokoju oraz ciszy. Ogrzewanie w schronisku działa przez cały rok.

OFERUJEMY:

-noclegi dla grup zorganizowanych ( i nie tylko) - 50 miejsc,

-noclegi w pokojach 3,4,5,6 osobowych,

-stołówkę,

-toalety,

-kuchnia podręczna,

-boiska: do piłki nożnej, siatkówki, plac zabaw

-stół do ping-ponga

-salę rekreacyjną z TV

-Wi-Fi

-parking

Okoliczne atrakcje to między innymi:  Skansen Wsi Słowińskiej w Klukach, Słowiński Park Narodowy, Park Krajobrazowy "Dolina Słupi", Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie, Gospodarstwo Agroturystyczne Pasieka ?Wędrowna Barć? w Krzemienicy.

Mamy nadzieje, że pobyt w naszym schronisku zagwarantuje Państwu miły wypoczynek oraz dobre wakacyjne wspomnienia.

zwiń

Zobacz również