Siedlisko Roztocze

Od 35 zł

Potoczek 15
22-442 Adamów
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Siedlisko Roztocze jest miejscem dla wszystkich, którzy cenią spokój, przyrodę, ale też odpoczynek w ruchu, taką właśnie możliwość stwarza atrakcyjne położenie tego niezwykłego obiektu. Jeśli więc poszukujecie noclegu na Roztoczu zapraszamy zapraszamy do naszego siedliska znajdującego się w miejscowości Potoczek 8 km od Krasnobrodu i 18 km od Zamościa. Oferujemy zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach z łazienkami i Tv. Jest też aneks kuchenny z lodówką. Serwujemy śniadania w formie bufetu. W naszym ogrodzie można upiec kiełbaskę przy ognisku, a także grillować. Wypożyczamy rowery. A dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. Spędzą tu Państwo wyjątkowe chwile podczas swojego pobytu, a pobliskie atrakcje
czytaj więcej

Siedlisko Roztocze jest miejscem dla wszystkich, którzy cenią spokój, przyrodę, ale też odpoczynek w ruchu, taką właśnie możliwość stwarza atrakcyjne położenie tego niezwykłego obiektu.

Jeśli więc poszukujecie noclegu na Roztoczu zapraszamy zapraszamy do naszego siedliska znajdującego się w miejscowości Potoczek 8 km od Krasnobrodu i 18 km od Zamościa.

Oferujemy zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach z łazienkami i Tv. Jest też aneks kuchenny z lodówką. Serwujemy śniadania w formie bufetu. W naszym ogrodzie można upiec kiełbaskę przy ognisku, a także grillować.

Wypożyczamy rowery. A dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw.

Spędzą tu Państwo wyjątkowe chwile podczas swojego pobytu, a pobliskie atrakcje pozwolą poznać uroki Roztocza.

Warto zobaczyć:

 • Krasnobród a w nim:
  - Park Jurajski
  - Zalew 
  - Kaplica św. Rocha
  - Wieża widokowa
 • Zamość
  - Rynek Wielki
  - Podziemna Oficyna Ratusza
  - Ogród Zoologiczny
  Muzeum Zamojskie

i wiele więcej....

zwiń

Zobacz również