U ZIUTKA

Od 35 zł

Jurgów 97
34-532 Jurgów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości ceniących sobie ciszę i spokój, a my dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt w górach okazał się udany.   Dla naszych Gości przygotowaliśmy 18 miejsc noclegowych w przytulnych  pokojach 2,3,-osobowych. Każdy pokój jest z łazienką i posiada bezprzewodowe łącze internetowe.   Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny i duża jadalnia, w której znajduje się telewizor z TV-sat oraz stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu. Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki domowej kuchni. Pory posiłków ustalamy wg potrzeby Gości.   Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia w pokojach. Doba hotelowa trwa od 14:00 w dniu przyjazdu do
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości ceniących sobie ciszę i spokój, a my dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt w górach okazał się udany.
 
Dla naszych Gości przygotowaliśmy 18 miejsc noclegowych w przytulnych  pokojach 2,3,-osobowych. Każdy pokój jest z łazienką i posiada bezprzewodowe łącze internetowe.
 
Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny i duża jadalnia, w której znajduje się telewizor z TV-sat oraz stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu. Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki domowej kuchni. Pory posiłków ustalamy wg potrzeby Gości.  
Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia w pokojach. Doba hotelowa trwa od 14:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu. Zaliczka na rezerwację jest bezzwrotna. Bezpłatny parking dla samochodów zamykany jest na noc. 
 
Latem w ogrodzie można odpocząć przy grillu, a dzieci mają swoje miejsce do zabaw. Zimą organizujemy ogniska i kuligi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również