VILLA LA PERLA

Od 35 zł

Chłapowo
ul. Jarowa 5
84-120 Chłapowo
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Mamy zaszczyt i niewątpliwą przyjemność zaprosić Państwa do naszej nowej nadmorskiej  Villi La Perla   która otwiera swoje podwoje wraz z początkiem wakacji 2012! To nasz pierwszy sezon!   Już od 1 lipca oddajemy do Państwa dyspozycji nasze komfortowe wnętrza:   -2 pokoje 2-osobowe o wysokim standardzie   -7 luksusowych apartamentów 4-5 osobowych   Nasza villa to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla wszystkich amatorów nadbałtyckiego klimatu, spragnionych oddechu czystym, świeżym powietrzem, przesyconym nieocenionym jodem. To miejsce idealne dla turystów poszukujących spokojnych, nieco oddalonych od miejskiego gwaru okolic z pięknymi morskimi widokami i mnóstwem czarownych miejsc na piesze wycieczki, gdzie tętniąca
czytaj więcej

Mamy zaszczyt i niewątpliwą przyjemność zaprosić Państwa do naszej nowej nadmorskiej 

Villi La Perla
 
która otwiera swoje podwoje wraz z początkiem wakacji 2012! To nasz pierwszy sezon!
 
Już od 1 lipca oddajemy do Państwa dyspozycji nasze komfortowe wnętrza:
 
-2 pokoje 2-osobowe o wysokim standardzie
 
-7 luksusowych apartamentów 4-5 osobowych
 
Nasza villa to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla wszystkich amatorów nadbałtyckiego klimatu, spragnionych oddechu czystym, świeżym powietrzem, przesyconym nieocenionym jodem. To miejsce idealne dla turystów poszukujących spokojnych, nieco oddalonych od miejskiego gwaru okolic z pięknymi morskimi widokami i mnóstwem czarownych miejsc na piesze wycieczki, gdzie tętniąca życiem i emanująca łąkowymi aromatami przyroda jest zaledwie na wyciągnięcie ręki. To wreszcie wymarzone, bezpieczne, w pełni przyjazne i przystosowane lokum dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.
 
Ze swej strony postaramy się, aby Państwa pobyt w naszym domu zasługiwał na jak najcieplejsze wspomnienia  i miano wyjątkowo udanego  oraz był zachętą do ponownych odwiedzin. Jako gospodarze dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć naszym gościom przyjazną, rodzinną atmosferę wzmagającą poczucie trafnosci wyboru urlopowego adresu. Jednocześnie - jako debiutanci - będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi oraz wyrozumiałość, ale także liczymy na słowa zachęty i pozytywne komentarze :)
zwiń

Zobacz również