VILLA LA PERLA

Od 35 zł

Chłapowo
ul. Jarowa 5
84-120 Chłapowo
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi blisko morza Chłapowo Zapraszamy Państwa do naszej nadmorskiej Villi La Perla Do Państwa dyspozycji komfortowe wnętrza:   -2 pokoje 2-osobowe o wysokim standardzie   -7 luksusowych apartamentów 4-5 osobowych   Nasza villa to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla wszystkich amatorów nadbałtyckiego klimatu, spragnionych oddechu czystym, świeżym powietrzem, przesyconym nieocenionym jodem. Noclegi w Chłapowie w Villi La Perla to idealne miejsce dla turystów poszukujących spokojnych, nieco oddalonych od miejskiego gwaru okolic z pięknymi morskimi widokami i mnóstwem czarownych miejsc na piesze wycieczki, gdzie tętniąca życiem i emanująca łąkowymi aromatami przyroda jest zaledwie na wyciągnięcie ręki. To wreszcie wymarzone, bezpieczne, w pełni przyjazne
czytaj więcej

Noclegi blisko morza Chłapowo 

Zapraszamy Państwa do naszej nadmorskiej Villi La Perla

Do Państwa dyspozycji komfortowe wnętrza:
 
-2 pokoje 2-osobowe o wysokim standardzie
 
-7 luksusowych apartamentów 4-5 osobowych
 
Nasza villa to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla wszystkich amatorów nadbałtyckiego klimatu, spragnionych oddechu czystym, świeżym powietrzem, przesyconym nieocenionym jodem. Noclegi w Chłapowie w Villi La Perla to idealne miejsce dla turystów poszukujących spokojnych, nieco oddalonych od miejskiego gwaru okolic z pięknymi morskimi widokami i mnóstwem czarownych miejsc na piesze wycieczki, gdzie tętniąca życiem i emanująca łąkowymi aromatami przyroda jest zaledwie na wyciągnięcie ręki. To wreszcie wymarzone, bezpieczne, w pełni przyjazne i przystosowane lokum dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.
 
Ze swej strony postaramy się, aby Państwa pobyt w naszym domu zasługiwał na jak najcieplejsze wspomnienia  i miano wyjątkowo udanego  oraz był zachętą do ponownych odwiedzin. Jako gospodarze dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć naszym gościom przyjazną, rodzinną atmosferę wzmagającą poczucie trafnosci wyboru urlopowego adresu. Jednocześnie - jako debiutanci - będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi oraz wyrozumiałość, ale także liczymy na słowa zachęty i pozytywne komentarze :)
Noclegi blisko Władysławowo zapraszamy
zwiń

Zobacz również