Willa Casino

Od 55 zł

Karpacz
ul. Piastowska 6
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy! Mamy dla Was apartamenty 4,5 i 6 - osobowe, które składają się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wanną lub prysznicem jak kto woli. Natomiast pokoje 2,3 i 4 osobowe z kącikiem kuchennym: lodówka, szafka, czajnik oraz łazienka z prysznicem. W każdym z pokoi znajduję się TV oraz darmowe WiFi na całym terenie. Do Waszej dyspozycji mamy zadaszony grill w ogrodzie, kort tenisowy, miejsce parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz rowery górskie. Wyciąg 6-osobowe kanapy Winterpol w stronę kopy ,start od Białego Jaru...przejazd turystyczny dla naszych gości hotelowych przejazd w pobycie GRATIS W sezonie zimowym
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy!
Mamy dla Was apartamenty 4,5 i 6 - osobowe, które składają się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wanną lub prysznicem jak kto woli.
Natomiast pokoje 2,3 i 4 osobowe z kącikiem kuchennym: lodówka, szafka, czajnik oraz łazienka z prysznicem. W każdym z pokoi znajduję się TV oraz darmowe WiFi na całym terenie.
Do Waszej dyspozycji mamy zadaszony grill w ogrodzie, kort tenisowy, miejsce parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz rowery górskie.

Wyciąg 6-osobowe kanapy Winterpol w stronę kopy ,start od Białego Jaru...przejazd turystyczny dla naszych gości hotelowych przejazd w pobycie GRATIS
W sezonie zimowym zjazdy na nartach za 50% ceny!!

zwiń

Zobacz również