Willa Makado-wynajem pokoi

Od 35 zł

Karpacz
ul. Nad Łomnicą 13A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat leży w atrakcyjnym, cichym i spokojnym miejscu Karpacza - blisko stąd jednocześnie do centrum miasta i wszystkich obiektów rekreacyjno-sportowych. W pensjonacie MAKADO proponujemy Państwu: 8 pokoi dwuosobowych z łazienkami i możliwości dostawek. 2 studia 4-osobowe z możliwością dostawek. Do dyspozycji gości 2 parkingi na 10 samochodów. Maksymalnie przyjąć możemy 32 osoby. Na miejscu wyżywienie (stołówka), do dyspozycji świetlica. Na życzenie ogniska, grillowanie, kiełbaski itp. Dla gości indywidualnych wiele ciekawych dań kuchni polskiej - góralskie jadło! Żywienie grup wycieczkowych (ceny do negocjacji) Współpracujemy z przewodnikami górskimi. Mamy możliwość organizacji przejazdów bryczką (w zimie - kuligi)  
czytaj więcej

Pensjonat leży w atrakcyjnym, cichym i spokojnym miejscu Karpacza - blisko stąd jednocześnie do centrum miasta i wszystkich obiektów rekreacyjno-sportowych.

W pensjonacie MAKADO proponujemy Państwu: 8 pokoi dwuosobowych z łazienkami i możliwości dostawek. 2 studia 4-osobowe z możliwością dostawek. Do dyspozycji gości 2 parkingi na 10 samochodów. Maksymalnie przyjąć możemy 32 osoby.
Na miejscu wyżywienie (stołówka), do dyspozycji świetlica. Na życzenie ogniska, grillowanie, kiełbaski itp. Dla gości indywidualnych wiele ciekawych dań kuchni polskiej - góralskie jadło!
Żywienie grup wycieczkowych (ceny do negocjacji)
Współpracujemy z przewodnikami górskimi. Mamy możliwość organizacji przejazdów bryczką (w zimie - kuligi)  

zwiń

Zobacz również